“Šampion” Oliveira popsal zlomenou rodinu a jak ho odebrání titulu posílilo

Charles Oliveira

Charles Oliveira má za sebou souboj s Justinem Gaethjem, který provázely hodně zvláštní okolnosti. Oliveira totiž ve večer před vážením na sociálních sítích informoval, že je váha hotová, ale druhý den ráno na oficiální váze nesplnil limit o půl Kg. Dostal tedy dodatečný čas, ale ani přesto se mu limit splnit nepodařilo. Bylo tedy jasné, že i když vyhraje, tak šampionem nebude, protože mu bude titul tak či tak odebrán. Spekulovalo se tedy o tom, že by právě tento fakt mohl mít na Brazilce hodně negativní efekt, ale Oliveira vysvětlil, že mu celá situace v konečném důsledku vlastně pomohla.

Psycho! Filip Grznár reaguje na zákeřný útok od Aleše Bejra

“Arizonská sportovní komise mě okradla. Prostě mě okradli. Chtěli mi tím vším zamotat hlavu, abych se zlomil a vzdal se… Když se ty zprávy dostaly do světa, tak se to v Brazílii hodně řešilo. Samozřejmě se o tom dozvěděl i můj otec, který žije na farmě. Hned mi volal a plakal jako dítě. Snažil jsem se ho uklidnit a říkal jsem mu, že je všechno v pořádku. On však stále plakal a ptal se mě, co bude s mým odkazem. Nevěděl jsem, co na to říct. Chtělo se mi brečet, ale nešlo to.

Hned potom mi volala dcera, které je 5 let. Ptala se mě, jestli mi opravdu seberou titul. Říkal jsem jí, že když půjde ke mně domů, tak tam opasek pořád uvidí, že tam je. Bylo to na prd, protože jsem musel bývalou ženu poslat do svého domu, aby mé dceři ukázala opasek, že tam pořád je.
 

Tohle všechno mě hrozně nabudilo. Motivovalo mě to. Všichni kolem mě byli smutní, ale já jsem jim řekl, že tam Gaethjeho zabiju a že mu na veřejném vážení vezmu duši,” vysvětlil Charles Oliveira, jak se s krizovým momentem vyrovnal.

Následně Gaethjeho sice nezabil, ale rozhodně mu v podstatě nedal šanci a připsal si další důležitou výhru. Oficiálně sice šampionem není, ale MMA komunita ho tak i přesto vnímá. Navíc má slíbeno, že v dalším zápase samozřejmě dostane šanci o titul zabojovat. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale vypadá to tak, že by na říjnovém turnaji UFC 281 v Abu Dhabí mělo dojít právě na souboj Oliveira vs Makhachev, který slibuje hodně zajímavou podívanou.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *