Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

Patrik Kincl Karlos Vémola

Šampion Patrik Kincl po své první titulové obhajobě, ve které naprosto jasně hned v prvním kole doslova zničil Lohorého, vytáhl hodně zajímavou kartu. Obecně se totiž čekalo, že vítěz a tedy šampion se automaticky na konci roku utká se šampionem polo-těžké váhy Karlosem Vémolou a že nejspíš dojde i na staredown, který započne nové promo, které vyvrcholí na konci roku na turnaji OKTAGON 38. Nic z toho se však vlastně nestalo. Patrik Kincl totiž souboj nijak nepotvrdil a místo toho uvedl, že je připravený si s vedením sednout a jednat o možné odvetě. Vémolovi však nechtěl věnovat žádnou větší pozornost, takže se o zviditelnění Terminátor postaral sám, když vtrhl do oktagonu.

Policejní brutalita! Šampion Kincl reaguje na demolici Lohorého

“Já si myslím, že ve finále nejvíc ztrapnil sám sebe. To je asi celé, co k tomu dodám,” reagoval Patrik Kincl stručně na dotaz od MMA Shorties, zda se chce bavit o rivalovi a zda má cenu na toto téma klást nějaké další otázky.

“Zatím bez komentáře,” doplnil pak Patrik v reakci na dotaz, zda je do konce roku dostatek času na další přípravu na titulový zápas. “Musím se nejdříve pobavit tady s šéfíky, co a jak plánují dál teď.”

Kincl totiž v rámci přípravy na Lohorého řešil hned několik zdravotních komplikací, takže se v první řadě bude řešit, zda je připravený mít za zhruba tři a půl měsíce další zápas, “Nechci říkat, že je každou přípravu něco, ale teď se to docela sešlo. Měl jsem vyhozené žebro, které mě stoplo na dost dní z tréninku. Měl jsem infekci v noze, takže jsem chvíli nechodil. Už jsem chtěl Ondrovi Novotnému dvakrát volat, ale řekl jsem si, že to dám a dal jsem. Na druhou stranu jsem to bral jako, že je to dobré znamení, že ta forma graduje a že se to prostě musí zlomit. Jsem rád, že se to vždy podařilo rychle vyřešit.”

  

Kinclova po-zápasová řeč a Vémolův vpád do oktagonu

“Pojďme si sednout po této akci a po tiskovce. Měl jsem v přípravě nějaké zdravotní potíže. Nechci si tento večer a tuto výhru, na kterou jsem se nadřel, konečně jsem prodal ty zbraně, kazit touhle osobou,” odmítl Patrik Kincl po obhajobě titulu jakékoliv konverzace o rivalu Vémolovi.

Ten se na to konto vydal do oktagonu s tím, že mu v tom promotér Neruda zabránil. To však Terminátora neodradilo. Pokud se do klece nemohl dostat dvířky, tak to vzal jinou cestou a do oktagonu zkrátka skočil a hned se chopil mikrofonu.

“Sereme na Patrika Kincla. Tohle je to, co si nepřál. Já mu gratuluji k dnešnímu vítězství. Byl to neuvěřitelný výkon, ale měl by se ten pás užít do konce roku, protože na konci roku ho budu mít zpátky. Jako že se Terminátor jmenuju,” vyhlašoval Vémola do mikrofonu, zatímco na něj brněnská hala bučela. Fanoušci mu totiž měli evidentně za zlé, že za každou cenu musel strhnout pozornost k sobě a tak překazit okamžiky, kdy si mohl Kincl užívat první obhajobu titulu.

 

Organizace OKTAGON MMA pak ještě v návaznosti na tento incident zveřejnila video, jak Vémola odchází z oktagonu a potkává se právě s Kinclem, kde mu znovu zopakoval, že má pás jen dočasně, “Ten pás máš do konce roku. Máš ho do konce roku, abys věděl.”

“Nikoho nezajímáš,” odvětil jen Patrik Kincl, který nechtěl s rivalem nijak více diskutovat.

Zajímavé drama, které samozřejmě vede k jedinému – k odvetě, na kterou už všichni tak dlouho čekáme. Původně jsme se jí měli dočkat ještě v rámci XFN, ale nakonec snad přijde letos na konci roku v hlavním zápase turnaje OKTAGON 38. Pokud se tedy všechny zúčastněné strany domluví, což je hodně pravděpodobné.
 18 komentářů na “Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu”

 1. Pingback: Zklamaný Alex Lohoré reaguje na demolici od Inspektora Kincla | Shorties

 2. Pingback: Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč? | Shorties

 3. Pingback: Nevídané! Zápasník v UFC prorazil hlavou podlahu oktagonu!

 4. Pingback: Z Robocopa se stal Terminátor! Zápasníci reagují na triumf Rodriguese

 5. Pingback: To snad ne! V UFC hodně nečekaně končí legendární veterán | Shorties

 6. Pingback: OKTAGON přenechá velký zápas jiné organizaci? Novotný vysvětluje

 7. Pingback: Šampion Jiří Procházka nabídl aktuální informace ohledně odvety

 8. Pingback: "Tank" Fapšo chce v souboji s Lutterbachem násilí! Potvrdil to už staredown

 9. Pingback: Čisté násilí! Elita reaguje na souboj Sandhagen vs Song | MMA Shorties

 10. Pingback: Promotér Novotný reaguje na Iličův "rizikový" zápas v Rusku | Shorties

 11. Pingback: David Dvořák reaguje na to, že hala Karlose Vémolu vybučela | Shorties

 12. Pingback: Na koho šampion Kincl po zápase ukazoval? Máme jasnou odpověď

 13. Pingback: Organizace RFA po oznámení expanze a pyramidy hlásí velkou posilu

 14. Pingback: Tuhá jednání na obzoru? Odveta Kincl vs Vémola 2 zatím není jistá

 15. Pingback: Matěj Peňáz vs Vlasto Čepo? No, spíš si nechte zajít chuť... | MMA Shorties

 16. Pingback: UFC elita reaguje na konec legendárního veterána Joseho Alda | Shorties

 17. Pingback: "Jeho výkon jsem strčil do kapsy," reaguje Kincl na Vémolu, který prý vymění plínku

 18. Pingback: Co dál s Bledou a Peňázem? Je prioritou UFC a nebo OKTAGON cesta?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *