Šampion Kincl musel ženě koupit lístek? Promotér reaguje a vysvětluje systém

Patrik Kincl Novotný OKTAGON

Hvězda posledních dní Patrik Kincl, který dokázal Lohorého ukončit hned v prvním kole, díky čemuž si připsal první titulovou obhajobu, v rámci svého živého vysílání s fanoušky mluvil o poslední bitvě, o tom, proč zatím nijak nezmiňuje svého rivala, ale také o tom, že musel své ženě koupit lístek, což samozřejmě u fanoušků vyvolalo odezvu, protože ucítili drama. Ptali se na to tedy i promotéra Ondřeje Novotného, který reagoval a vysvětlil, jak systém s lístky pro bojovníky funguje.

Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč?

“Jinak zmínka takhle mezi námi, své ženě jsem platil lístek, takže i šampioni musí svým ženám kupovat lístek. Ale nestěžuji si, to jen tak zmiňuji,” prozradil dobře naladěný Patrik Kincl během svého vysílání, čehož se fanoušci hned chytli.

“Nevím o tom, že by si kupoval lístek pro ženu. To řeknu rovnou,” reagoval promotér Ondřej Novotný během svého vysílání na dotaz, jestli není trapné, že si někdo jako Patrik Kincl musí kupovat lístek pro ženu. “Každý bojovník dostává nějaké lístky. Samozřejmě když jde o titul, tak jsme schopní udělat i nějaké jiné výjimky, než standardně. Patrik se mě na to nijak neptal a přiznám se, že nevím, co mu řekl náš fighters service. Takže nevím. Na tohle neumím odpovědět. Určitě nějaké lístky vždy bojovníci dostávají. Nejsou to bezpochyby první řady a tak dále. To není zvykem v žádné velké organizaci na světě, včetně UFC a podobně. Koneckonců ti z vás, kteří sledují Jirku Procházku, tak viděli, kde Jirka seděl v momentě, kdy Teixeira s Blachowiczem bojovali o titul. Bylo to hodně vzadu na tribuně. Ale nevím, co se tam stalo a nebo nestalo. Určitě, kdyby se to dostalo ke mně, tak klukům nějakým způsobem vycházím vstříc v rámci možností.”

Patrik tedy evidentně lístky dostal, ale chtěl manželce dopřát lepší místo, tak jí ho zaplatil. Právě ženu pak šampion po své výhře pozval do oktagonu, což bylo mnohými zaměňováno za to, že ukazoval na rivala Vémolu, což se však nestalo.
 

Patrik je evidentně v OKTAGONu spokojený a na jiné angažmá zatím ani zdaleka nemyslí

“Nemyslím si. Mám s OKTAGONem dlouhodobou smlouvu a co bude… za nevím jak dlouho…,” reagoval Patrik Kincl v rámci svého živého vysílání na otázku, zda ho neuvidíme v RFA. “Já jsem v OKTAGONu spokojený. Myslím si že dělají svojí práci dobře. Daří se jim. Ta karta, co jsem viděl zápasy, mi přišla povedená. Určitě je na čem pracovat, aby Ondra s Palem neusínali na vavřínech, ale zatím o přestupu nepřemýšlím a vlastně a i nemohu, takže tyto věci nechávám stranou a soustředím se čistě na kontrakt s OKTAGONem a jak říkám, nemám tam jediný problém. Ten tým, co se stará o zápasníky, je super, takže zatím nic takového.”

Patrik je tak v OKTAGONu evidentně hodně spokojený a navíc má dlouhodobou smlouvu, která by mu ani přestup neumožnila, takže tyto scénáře zatím nijak neřeší. Právě zmíněná smlouva je od navázání spolupráce menším tajemstvím, protože jsme se vlastně nikdy nedozvěděli, na kolika zápasech a nebo na jaké době se Patrik s OKTAGONem domluvil. Vždy se v tomto kontextu jen zmiňuje, že jde o dlouhodobou spolupráci, pod čímž si můžeme představit leccos. Ani ve výše zmíněném vyjádření Patrik nespecifikoval, kdy by měl být případně volným bojovníkem, i když k tomu myšlenkově směřoval, ale poté téma nijak blíže nerozvedl.

Aktuálně však platí, že by se mělo začít pracovat na odvetě s Vémolou, kterou bychom ideálně mohli dostat na konci roku na turnaji OKTAGON 38 v pražské O2 Aréně.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *