Šampion Kincl chválí rozhodčího a porovnává emoce se ziskem titulu

Patrik Kincl Alex Lohoré

Před soubojem Kincl vs Lohoré si oba borci slibovali, kdy se vzájemně ukončí. Šampion mluvil o zhruba druhém kole, zatímco vyzyvatel vyhlížel konec už v prvním. To se mu nakonec i splnilo, akorát to nebyl on, kdo souboj ukončil, ale naopak byl ukončen. Je však třeba vyzdvihnout, kolik toho Alex vydržel. Tvrdě totiž inkasoval kombinace v postoji, na což šampion navázal i kopem na hlavu, po kterém Lohoré stále stál, i když byl evidentně v problémech. Na pletivu, kam se duel přesunul, pak inkasoval další a další údery, takže rozhodčí souboj zastavil, což Kincl ocenil.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

“Trefil jsem dvě dobré zadní. Opravdu byly pěkné a čisté. Cítil jsem, v ruce, že se to zamknulo. Trefil jsem dobře i ten kop na hlavu, takže jsem si říkal, co to jako je. Po tom kopu jsem však cítil, že už je to blízko. Alex se snažil dávat znamení, že je v pohodě, ale pomaličku se to ukrajovalo. Vždy mě překvapilo, že když to tam přišlo, tak vnímal. Neodskočily mu oči. Byl pořád v zápase až do poslední chvíle,” líčil šampion Kincl na což navázal pochvalou směrem k rozhodčímu, “Říkal jsem to rozhodčímu. Oceňuji to zastavení, kdy si myslím, že ještě Alex nebyl úplně mimo, ale dělily to tam zhruba tři rány, které by byly úplně zbytečné. To musím ocenit OKTAGON, že sehnal tohoto rozhodčího, který zareagoval opravdu parádně. Já totiž rozhodčí dost často kritizuji, takže jednou ať taky někoho pochválím.”
 

Patrik si tak připsal první titulovou obhajobu, takže měl šanci porovnat, jaký je rozdíl mezi obhajobou a titulovým zápasem, ve kterém bojovník o titul teprve bojuje, “Srovnání mám. Byť jsem moc rád, že mi tento plán vyšel, že jsem mohl ukázat, že jsem komplexní zápasník, že stejně dobře zápasím i v postoji, tak větší takovou zápasnickou radost jsem měl ze zisku titulu, kdy to bylo vydřené. Byly tam trochu emoce a fauly s Pirátem. Mám rád, když jsou ty zápasy opravdu náročné, že si člověk sáhne na dno a poté to může oslavit. Teď to skončilo v polovině prvního kola. Jsem čerstvý a klidně bych si mohl jít zaběhat. Prostě mi ten den sedl a zápas mi sedl, ale mám rád, když je to větší výzva, když si to člověk od první do poslední minuty oddře.”
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *