Šampion Jiří Procházka nabízí stručný názor na Clash of the Stars

Jiří Procházka Clash of the Stars
Už tuto sobotu nás čeká turnaj Clash od the Stars 2, který na pražské Královce nabídne souboje YouTuberů, influenceů, Tik-Tokerů, raperů, tvůrkyň 18+ obsahu a obecně známých tváří. Podobné souboje samozřejmě vyvolávají hodně rozporuplné reakce, což je vlastně i jejich záměr. V minulosti například proti podobným soubojům vystupoval Patrik Kincl, kterému se nelíbilo, že jdou do klece v podstatě netrénovaní jedinci. Jaký názor má na podobný formát UFC šampion Jiří Procházka?
Daniel Cormier ukazuje na nejlepšího bojovníka na světě

“Borci mi to sdíleli ve společné konverzaci, tak jsem na to klikl a byl tam nějaký Koleso. Borec, co se jmenoval Koleso a… Já nevím, jestli má smysl o tom mluvit. Můj názor je takový, že tohle nesleduji a jen doufám, že to splní svůj účel. Tu nejlepší možnou věc, kterou to může udělat, je, že to udělá takový výkřik, aby se lidé začali zajímat o MMA a pak začali sledovat opravdu seriozní MMA. Minimálně to,” nabídl Jiří Procházka U Kulatého stolu svůj názor.

Ať už se nám to líbí a nebo ne, tak jsou podobné zápasy trendem, který jsme mohli sledovat už v minulosti za dob organizace Pride. Nyní se však obliba bojových sportů spojila se silou sociálních sítí, kvůli čemuž dostáváme podobně laděné zápasy.

Organizace Clash of the Stars samozřejmě staví na bizaru a snaží se hlavně šokovat, ale souboje známých tváří můžeme sledovat napříč scénou například na turnajích Fight Night Challenge a nebo i OKTAGON MMA, kde se nyní například připravuje souboj svou účastníků reality show Survivor. Hlavní rozdíl je však asi třeba spatřovat v tom, jak dlouhou přípravu jednotliví účastníci na zápas mají.
 

Startovka

Datel vs Freescoot

Sensey vs Fayne

Kril vs Koleso

Dynamic vs Filip Grznár

Habibi vs Silvia Dellai

Uhlířka vs Angie

Geybn vs LBoy

Rošťák Svobík vs Kluk s kamením

Josef Kůrka vs Psycho Michal

Karlos Benda vs Filip Roubíček

Rocky vs Jiří Charizan 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *