Šampion Israel Adesanya nabízí 3 miliony dolarů! Co je třeba udělat?

Israel Adesanya

Jak už jsme vás prostřednictvím předchozího článku informovali, Israel Adesanya obdržel od Jeffa Novitzkyho a obecně od agentury USADA, která se stará o anti-dopingový program, bundu při příležitosti 50 čistých testů, čímž se zařadil do elitního klubu. Izzy je totiž jedním z nejvíce testovaných bojovníků. Během 4 let v UFC se podrobil 52 testům, což vychází v průměru jeden test na měsíc. Právě na toto téma se Adesanya více rozpovídal v rámci mediálního dne

Glover Teixeira prozradil, co se mu na Jiřím Procházkovi nelíbí

“Je to super. V minulosti se v souvislosti se soubojem s Costou mluvilo o mém zvláštním prsu. Lidé se snažili něco najít, protože mi chtěli vzít úspěch. Chápu, že tohle je něco, co lidé dělají, tak jsem je nechal. Klidně dám 3 000 000 dolarů tomu, kdo přinese konkrétní důkaz, že jsem měl co dočinění se zakázanými látkami. Přísahám, že dám 3 miliony. Stačí přinést důkaz o tom, že jsem si někdy kupoval zakázané látky nebo se jich jakkoliv dotkl. Moje znalosti končí u dokumentárního filmu Ikarus, který tohle téma rozebíral a který mě hodně překvapil.

Jak říkám, 3 miliony dolarů. Komukoliv, kdo přinese nějaký konkrétní důkaz. Pojďte do toho. Obyčejně si komentářů a reakcí moc nevšímám, ale po souboji s Costou se mě to přeci jen trochu dotklo. Říkal jsem si, že mi ty zmrdi chtějí vzít úspěch. Byl to totiž skvělý výkon. Lidé i tak šířili blbosti na základě ničeho. Tak se teď ukažte. Můžete mít 3 miliony, které mám teď já,” nabídl Israel Adesanya.
 

O jeho prsu se samozřejmě v souvislosti se soubojem s Costou hodně mluvilo a mnozí, včetně Jona Jonese, to využili k tomu, aby se vysmáli. Sám Adesanya věc komentoval s tím, že neví, z čeho to vlastně má. USADA testy totiž prošel a další vyšetření nic konkrétního nenaznačila. Navíc problém po čase odezněl, takže jej nebylo třeba řešit.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *