Šampion Hill se vytahuje před Procházkou a prozrazuje, jak to bude se společným zápasem

Procházka Hill

Jamahal Hill je samozřejmě poslední dny v sedmém nebi. Relativně na poslední chvíli totiž vzal titulový souboj s Gloverem Teixeirou, kterému dokázal jasně dominovat a nakonec si skrze přesvědčivou výhru na body došel pro titul šampiona polo-těžké váhy. Na další plány je samozřejmě brzy, ale i přesto Jamahal vysvětlil, jak to vidí se soubojem s Jiřím Procházkou.

Vémola vs Vondráček? Známý promotér reaguje na rivalitu a dává milionovou nabídku

„Doufám, že na první obhajobu dopadne Jiří, protože po souboji s ním volám už sakra dlouho. Je mi jasné, že by to byla obrovská bitva, ve které bych vyhrál. Podle mě jsem ve všem lepší než Jiří. Klidně na něj počkám někdy do července a nebo srpna, kdy říkal, že by mohl být zpátky.

Stejně teď není žádný jiný vyzyvatel. Myslím si, že Ankalaev poté, co předvedl v posledním zápase a jak mluvil o tom, že už možná v UFC bojovat nebude, jen těžko dostane další titulovou šanci. Uvidíme. Rozhodně chci zápas s Jiřím, ale pokud to nedopadne, tak se utkám s kýmkoliv. Jsem král, který dosáhl svého snu a teď budu ničit sny všech ostatních,“ potvrdil Hill, že má rozhodně zájem o souboj s Procházkou, na kterého je připraven počkat do léta.

Jiří samozřejmě souboj Teixeira vs Hill komentoval (viz níže), kdy chválil Gloverovu tvrdost a Jamahalův skvělý výkon, ale také upozornil na to, že mu Teixeira přišel neuvěřitelně pomalý a že Hill možná nemá takovou bombu, jak se myslelo, když Brazilce nedokázal ukončit ani po 232 trefených signifikantních úderech, „Jiří mlel pěkné kraviny. Podle mě je trochu kyselý. Glover totiž zápas s ním vyhrával. Teď bude Jiří mluvit o tom, že byl Glover pomalý? To proto, že zápasil se mnou. Viděli jsme, jak byl rychlý, když zápasil s Jiřím. Však on to pozná. Dostane šanci mou rychlost okusit. Jiří taky mluvil o tom, že se moje síla přeceňuje. Tak tím pádem se přeceňuje i ta jeho. Ať si myslí, co jen chce. Až si nasadím rukavice, tak pozná, jakou mám opravdu sílu. Nikdo nikdy nepřejel Glovera tak, jako se to podařilo mně. Byly tam podle mě i dvě 10:8 kola.“

Je tedy zřejmé, že máme zaděláno na skvělý zápas, který evidentně chtějí všechny strany, takže nyní bude klíčové, jak se bude hojit rameno.
 

Jiří Procházka přiznal, co ho na souboji Teixeira vs Hill překvapilo

„Před soubojem jsem si říkal, že má Glover velkou šanci na výhru. Obzvlášť v Riu, kde měl v zádech domácí publikum. Všechno vlastně bylo v jeho prospěch… Překvapil mě však jeho výkon. Chyběla mu energie a rychlost. Byl tak pomalý. Hill naopak předvedl skvělý výkon a vlastně udělal všechno správně a tak, jak měl. Gratulace a už se na souboj s ním těším…

Trochu mě sice překvapilo, jak to dopadlo, ale výsledek je dobrý krok pro celou divizi. Jsem rád, že to takhle dopadlo, protože Jamahal Hill je mladý borec, který jasně ukázal, že představuje nebezpečí. Já osobně mám rád, když před sebou vidím nějakou výzvu, což mě motivuje,“ reagoval Jiří Procházka v rozhovoru s Arielem Helwanim.

„U Hilla mě asi nic extra nepřekvapilo. Možná jen to, že vždy mluvil o své síle a KO úderu, ale Glover jasně ukázal, že to zase není taková síla. Johnny Walker naopak ukázal, že má pořádné bomby. Ten předvedl neuvěřitelný výkon. To jediné mě asi na Hillovi překvapilo. Víc mě však překvapilo to, že Glover jasně působil, že to nebyl jeho večer.“Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *