Šampion Colby Covington má jasno! S kým by se rád utkal v příštím zápase?

Colby Covington vidí pro svůj příští zápas více možností, ale jednu upřednostňuje před všemi ostatními. Covington (17-4) v prosinci na galavečeru UFC 296 prohrál na body se současným šampionem welterové váhy Leonem Edwardsem a neuspěl tak při svém třetím pokusu o získání právoplatného titulu šampiona. Covington už má však seznam bojovníků, se kterými by se rád střetl.

To se dá pochopit! Kincl vysvětluje, proč se oznámení ohledně budoucnosti tak protáhlo

Ian Machado Garry (13-0), který se už 17. února na turnaji UFC 298 utká s Geoffem Nealem, zařadil Covingtona na svůj seznam zápasů pro rok 2024. Pokud UFC Covingtonovi zápas nabídne, rád ho přijme, ale v záloze má i další jména. Jaký zápas dává největší smysl Colbymu? 

„Hned po zápase s busboyem (Nealem), pokud se přes něj dostane a UFC to bude považovat za největší a nejlepší zápas, jaký může UFC ve welterové váze udělat, tak do toho pojďme,“ řekl Covington pro Submission Radio. „UFC ví, co je Colby ‚Chaos‘ Covington zač. CCI, Colby Covington Incorporated, nikdy neodmítl jediný zápas.
„Bojoval jsem s velikány P4P žebříčku, se šampiony. Byl jsem šampionem. Jsem šampion. Jsem momentálně nejlepší bojovník ve welterové váze. To jsou prostě fakta. Můžete mít své rozhodnutí založené na názoru. Ale já vím, co jsou fakta. Byl jsem tam. Cítil jsem to. Takže vím, čeho jsem schopen, a vím, že jsem momentálně nejlepší na světě.

Cokoliv UFC uzná za nutné,“ pokračoval Covington. „Je tu spousta možností. Je tu ta tlustá lesba Gilbert (Burns). Pokud porazí toho druhého kluka, se kterým se utká, ať už se ten šmejd jmenuje jakkoli, tak je to možnost. Myslím, že ‚Wonderboy‘ (Stephen Thompson) dává největší smysl. Ultimátní sympaťák proti ultimátnímu záporákovi. Byl v tomto pořadu a měl toho hodně na srdci: ‚Ach, Colbyho knockautuji. Já Colbyho knockautuju.‘ On je šestý na světě, já jsem teď pátý. Ten zápas dává největší smysl.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *