Šampion Buchinger vysvětlil, čím ho Barborík tak nasr*l

Ivan Buchinger Vojto Barborík
Původně to vypadalo tak, že dostaneme souboj borců, kteří se navzájem hodně uznávají, ale nakonec se nějaká zlá krev přeci jen objevila. Díky tomu měl titulový souboj Ivan Buchinger vs Vojto Barborík ještě o něco větší náboj. I díky vzájemné rivalitě jsme nakonec dostali pěti-kolovou válku, na jejímž konci se z vítězství radoval Ivan Buchinger, který se tak stal prvním dvojnásobným šampionem organizace OKTAGON MMA. Čerstvý double champ pak s mírným odstupem vysvětlil, čím ho vlastně Vojto tak moc naštval.
Vémola a zakázané látky? Rival Viktor Pešta má jasno

“Nasral mě, už jen tím, že se mnou vzal zápas, to bych od něj nečekal. Určitě mu dali větší love a nakecali mu, že když mě porazí, tak se může vyšvihnout a jít do světa. Ale já jsem Ivan Buchinger, do piče. Mě nemůže takhle přehlížet. A druhá věc, když jsme byli na tiskovce Oktagon Time v Praze. Říkal jsem, že jsem největší vlk v divizi a on odpověděl: ‚Vlk, který štěká, nehryže.‘ Tak si říkám, co to kurva mele? A ještě že si nemyslí, že vyhraje, ale je o tom přesvědčený. Strašně mě tím naštval. Tam jsem si dal do hlavy, že ho chci zlikvidovat a neberu ho jako žádného kámoše,” vysvětlil Ivan Buchinger pro server iSport.cz.
Hodně to vřelo i na veřejném vážení, kde se oba borci střetli hlavami a poté se mírně postrkovali. Oba pak navíc slibovali, že toho druhého ukončí. Na konci zápasu si však k sobě přeci jen našli cestu, “Řekl jsem mu sorry, bráško, nechtěl jsem to takhle, a on na mě, proč jsem to dělal nebo něco takového. Tak se teď aspoň dozví proč. Navíc jsem ho chtěl trochu rozhodit i psychicky, proto to vypadalo tak, jak to vypadalo.”

Souboj generací tak vyhrál Buki, který se dvěma opasky pomýšlí i na ten třetí. Ten by si rád vzal od Davida Kozmy, který je dlouholetým vládcem welteru.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMANapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *