Šampion Buchinger reaguje na výzvu a výhružky od Tichoty

Ivan Buchinger Tichota
Součástí posledního OKTAGON turnaje roku 2021 byl i hodně zajímavý souboj Tichota vs Kareta, ve kterém měl Chimp možnost pomstít své dva týmové kolegy. Šikovný Polák totiž v předchozích zápasech nejprve porazil Růžičku a poté i Gabala. Na Tichotu si však nepřišel a nakonec jasně prohrál na body. Jakub po další výhře představil i svůj velkolepý plán, ve kterém počítá se souboji s SFG borci Paulusem a Buchingerem. Dokonce se nechal slyšet, že veterána domácí scény pošle v druhé polovině roku do důchodu. Co na to Buki, který se aktuálně vzpamatovává po zranění, které mu překazilo souboj s Kozmou?
Náročná UFC premiéra? Buday dostal nabídku na zajímavého soupeře

“Reakce je taková, že jsem to od vítěze toho zápasu čekal a beru to tak, že je to normální věc. Když se někdo chce stát tím nejlepším, tak musí přejít přes mě. To v podstatě zažívám celý život od té doby, co dělám MMA. Stejné to bylo i v Rusku a jiných organizacích, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců já mám opasky, takže jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový,” reagoval Ivan Buchinger pro MMA Shorties na sebevědomá slova Jakuba Tichoty.

“Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONu,” nechal se po poslední výhře slyšet talentovaný Tichota, který zatím v profesionálním oktagonu nepoznal přemožitele. “Vím, že abych ho dostal, tak musím bojovat se šampionem. Věřím si na Ivana Buchingera, ale vím, že je zraněný. Vím, že v po-zápasovém rozhovoru Paulus říkal moje jméno. Nemyslím si určitě, že je to borec takových kvalit, jako si hodně lidí myslí. Ukážu, že jsem o tři třídy jinde, někdy březen a nebo duben, a poté v říjnu pošlu Ivana do důchodu.
U obou (Paulus i Buchinger) vidím slabiny a u obou vidím to, že budu dominovat. To není o čem. U Romana chci dokázat, že jsem úplně někde jinde. Ivan je samozřejmě pan zápasník, to mu neupírám, ale věřím si na něj. Věřím, že na něj mám a potvrdím svoje kvality. Alespoň už nebude muset odvolávat zápasy kvůli zranění, protože mu ukončím zápasovou kariéru a nastolím novou dynastii Tichotů.”

Další turnaj OKTAGON plánuje na konec února, což je ještě moc brzo, ale v březnu se OKTAGON vrací na Slovensko, kam by se duel Tichota vs Paulus případně skvěle hodil. Uvidíme tedy, zda se ho podaří domluvit, protože slibuje hodně zajímavou podívanou. 

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *