Sakra! Proč nakonec Lajoš Klein s legendou Millerem bojovat nebude?

Klein Miller

První Slovák v UFC Lajoš Klein se nám naposledy představil v boji na nedávném londýnském turnaji UFC 286, kde remizoval s Herbertem. Z posledních 3 zápasů to má tedy 2-0-1, což je skvělá bilance. Nedávno se navíc Lajošovi potvrdil další zápas. Měl se utkat s živoucí legendou a budoucím členem Síně slávy Jimem Millerem. Na souboj však nakonec bohužel nedojde. Proč?

Jiří Procházka má na velkolepou odvetu Kincl vs Vémola 2 jasný názor

Takže přátelé, právě jsem se vrátil domů z Poznaně, protože mi nějak nevyšlo soustředění. Jakmile jsme tam přijeli, tak jsem se druhý den probudil a začal jsem se dusit. Extrémně jsem kašlal, bylo mi špatně, takže jsem ani netrénoval.

Doufal jsem, že mě to druhý den přejde, ale ráno se nic nezměnilo, takže jsme se rozhodli, že pojedu domů. Potřebuji se vyléčit a pevně věřím, že o víkendu budu v pořádku. Pojedeme pak snad zpět do Poznaně, kde budu pokračovat v přípravě. Taková je situace, momentálně je na nic,“ přiznal Lajoš Klein před časem, že ho trápí zdravotní problémy.

Fanoušci samozřejmě doufali, že se vše vyřeší, ale bohužel se tak nestalo, takže se nakonec souboj musel zrušit a Miller dostal jiného soupeře.
 

„Lajoš Klein má bohužel bronchitidu a bere antibiotika. Snažili jsme se souboj posunout o 2-4 týdny, ale Miller nesouhlasil, takže se duel musel zrušit,“ potvrdil pro MMA Shorties manažer Ondřej Majerčík.

Bronchitida neboli zánět průdušek patří mezi zánětlivá onemocnění dolních cest dýchacích. Zpravidla vzniká v důsledku virové infekce, mohou ji však vyvolávat i bakterie či jiné mikroorganismy. Rozlišujeme akutní a chronickou bronchitidu – obě se projevují hlavně silným kašlem, ale mají rozdílné příčiny i způsoby léčby,“ popisuje web EUC zmíněné onemocnění.

Každý, kdo už MMA nějakou dobu sleduje a nebo sám trénuje, dobře ví, že antibiotika mají silný vliv na kardio. Klein, který prý do souboje chtěl nastoupit i přes zdravotní problémy, by tak šel do bitvy s poloviční výdrží, což by zrovna proti Millerovi mohlo být smrtící. 

Doufejme tedy, že se Lajoš brzy uzdraví a že mu UFC výhledově najde podobně zajímavého soupeře, jakým byl právě Mille, který se na začátku června nově utká s Jaredem Gordonem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *