Rytmus reaguje na tvrdou kanonádu od Monstera! Bude ještě zápasit?

Rytmus

Kromě turnajů organizací UFC, KSW a RFA se včera konala i akce Fight Night Challenge 4, o jejíž hlavní zápas se postaral souboj Rytmus vs Kníže. Legendární Monster je sice známý spíše jako zemař, ale v souboji jasně prokázal své kvality celoživotního bojovníka. Rytmus však tvrdé kanonádě houževnatě vzdoroval a nakonec vydržel až na body, za což mu patří velký respekt. Monster má totiž děsivou pověst i mezi profesionálními bojovníky, natož mezi borci, kteří se boji věnují „jen“ několik let.

Cože? Avizovaná velká OKTAGON posila nakonec míří ke konkurenci?

„Vyběhl na mě. Musím přiznat, že s něčím podobným jsem se ještě nikdy nesetkal. Většinou jsem zvyklý na takový ten boxerský tlak. Na to jsem byl vycvičený. V rámci tréninku se na mně střídalo několik lidí.  Ti prostě udělali kombinaci a pak si chystali další, ale Monster šel nonstop.

Samozřejmě tam hodně hrálo i to, že jsem člověk, co má na kontě 4 zápasy a najednou před vámi stojí Monster, který hned vyběhne. Podle mě prostě šel nonstop. Nebylo to, že by vysypal kombinaci a ustoupil. On to sypal ze všech stran bez přestání. Lítalo to ze všech stran. Já jsem si jen říkal, že mám dobře natrénovaný pevný kryt a že snesu.

Chtěl jsem mu něco poslat, což se sem tam podařilo, ale Kníže šel naprosto bez respektu. Myslím si, že si sám sobě řekl, že ho nějaký zpěvák se 4 zápasy nijak neohrozí. Cítil jsem to jeho sebevědomí a zkušenost. Je pro mě velká čest, že jsem se mohl s takovým člověkem utkat,“ reagoval Rytmus na souboj s českou legendou.

Rytmus sice prohrál, ale rozhodně mu patří velký respekt. Klidně by totiž mohl bojovat s dalšími známými tvářemi světa hudby, ale on místo toho vyhledává výzvy. Jména jako Marpo, Boráros a hlavně Kníže totiž mluví sama za sebe.

     

„Nevím, jestli v tom v 46 letech mám pokračovat,“ reagoval Rytmus na dotaz, zda ho ještě v ringu uvidíme. „Dokážu si představit, že bych šel s nějakým raperem nebo že bych měl někoho sobě rovného s podobným počtem zápasů. Ale asi ne.  Manželce jsem řekl, že už ne.“

Rytmus je totiž hodně činorodý člověk. Samozřejmě se věnuje hudbě, ale k tomu má i celou řadu dalších aktivit, takže kdyby se měl naplno připravovat na další zápas, tak se prý pořádně neuvidí s rodinou. Další zápas tak tedy aktuálně nevidí, ale uvidíme, jak se situace nakonec vyvine. 


2 komentáře na “Rytmus reaguje na tvrdou kanonádu od Monstera! Bude ještě zápasit?”

  1. Pingback: Tommy Fury se na turnaji Misfits Boxing dostal do divoké bitky s rivalem | Shorties

  2. Pingback: Macek na vítězství v KSW nedosáhl, Grzebyk se přiblížil titulové šanci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *