Růžička jako Clash šampion? Mawar reaguje na možnou kariéru v rostoucí organizaci

Růžička
Tadeáš Růžička má to štěstí, že dostal šanci utkat se s Tadeášem Veselým, se kterým by chtěla do klece celá řada známých i neznámých lidí. Ne všichni jsou však ze souboje Růžička vs Veselý, tedy souboje profesionál vs amatér, nadšení, protože mají za to, že by měl Mawar měřit síly s kvalitními bojovníky a ne ztrácet čas v bizarní organizaci. Růžička má však v tomto ohledu naprosto jasno.
Promotér Ondřej Novotný nabízí názor na Clash of the Stars! Jde o konkurenci?

„Když řeknu pravdu, tak mi to zvedlo čísla skoro o dvojnásobek. Na sociálních sítích mě začali sledovat hlavně mladí lidé. Může to samozřejmě být jen na krátkou dobu, ale já je převedu i do svého sportu. Nechci se živit bizárem, ale tím, co umím nejlíp – zápasit s profesionály. Ale za sebe jsem spokojený. Jsem žoldák a zápasím tam, kde jsou peníze a sledovanost,“ vysvětlil Růžička pro Sport.cz, jak moc mu angažmá v Clash zatím pomohlo.

Čísla samozřejmě v dnešní době sociálních sítí znamenají i peníze, kterých nyní Mawar může vydělat mnohem více, což se rozhodně počítá.

Není tedy divu, že by mohl Tadeáš v organizaci pokračovat, „S majiteli jsme si nakonec sedli. Vypadá to, že by to nemusel být poslední zápas. Určitě by se daly vytvářet zápasy na úrovni, nejen s takovými… nevím, jak to nazvat. Dětmi z bohatých rodin, co si chtějí něco dokazovat.“
Růžička by si prý dokonce časem mohl dojít i pro Clash titul, „To je pravda. Není to nereálné. Dá se říct, že Clash momentálně dohnal sledovaností Oktagon. A jestli to pojede takhle dál, tak proč ne. Pomalu a jistě stoupá nesmyslně nahoru. Clash mi dal stejné čísla jako Oktagon. Sleduje to převážně mladá generace. Ale samozřejmě se najdou i lidé z bojových sportů či starší lidé, co to odsuzují, ale já z něčeho žít musím. Chci se posunout a přeju si, ať na moje zápasy kouká co nejvíc lidí. Chci mít svojí fanouškovskou základnu a rozjet si svoje věci. A tohle je cesta.“

Růžička má tedy hodně zajímavý plán, který mu zatím vychází. Díky souboji s Veselým totiž sbírá čísla, pozornost a hlavně fanoušky, které pak může přitáhnout i ke své profesionální kariéře.
 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *