Ručka šmátralka? Vnadná boxerská šampionka Bridges reaguje na setkání s Conorem

Conor McGregor Bridges
Zatímco MMA svět stále čeká až Conor McGregor vstoupí zpět do anti-dopingového programu USADA, aby se mohl naplánovat souboj s Chandlerem, si irská hvězda užívá pozornosti, které se jí dostává skrze nový povedený dokument McGregor Forever, který je k vidění na Netflixu. Bývalý dvojnásobný UFC šampion však nezapomíná ani na bojové sporty. Vyrazil totiž na zápas své boxerské krajanky Katie Taylor, kde se potkal s boxerskou šampionkou Bridges, z čehož bylo pozdvižení.
Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Bridges je totiž známá svou vyzývavostí, kterou dává neustále na odiv. Na vážení a staredowny tak chodí v provokativním spodním prádle a v běžném životě samozřejmě ráda vystavuje své bujné poprsí. Při setkání Conora a Ebanie samozřejmě nesměly chybět fotky, které vyvolaly velké pozdvižení. McGregor a Bridges se totiž k sobě až podezřele měli.

„Vypadá to, jak kdyby se jí chtěl zmocnit,“ komentoval jeden z fanoušků. „No, taky jsem si tak připadala, nebudu vám lhát,“ přidala se s nadsázkou Bridges, která však následně vysvětlila, že Conor měl prý ruku tak blízko jejímu dekoltu jen proto, aby mohl dostatečně ukázat své hodinky.

Komunita se nicméně shodla, že Conorova přítelkyně Dee Devlin nebyla z podobného setkání asi dvakrát nadšená.
 

Hlavní je, že se Conor snad konečně vrací do testovacího programu

Conor McGregor minulý rok vystoupil z programu USADA a nyní se čeká na to, až naskočí zpět, protože na tom závisí jeho další souboj s Michaelem Chandlerem. Podle pravidel USADA musí totiž být bojovník v testovacím programu USADA aktivní šest měsíců, než se může vrátit do UFC. 

Představitelé Antidopingové agentury Spojených států amerických v prohlášení pro MMA Fighting potvrdili, že McGregor by se měl před svým dalším zápasem znovu zapojit do antidopingového programu UFC. Prohlášení přišlo poté, co McGregor na otázku, zda se vrátí do testovacího programu, odpověděl, že „je to hotová věc“.
„Nedávno jsme byli v přímém kontaktu s Conorem McGregorem, a jak dnes potvrdil v médiích, očekáváme, že okamžitě obdržíme jeho dokumenty o opětovném vstupu do testovacího programu USADA,“ napsal v prohlášení jeden z pracovníků USADA. „Stejně jako ostatní sportovci, kteří se vracejí z důchodu, bude McGregor podle antidopingové politiky UFC podléhat testování po dobu nejméně šesti měsíců a musí poskytnout nejméně dva negativní vzorky, než mu bude povoleno zápasit. Účelem tohoto pravidla je zajistit, aby všichni sportovci, kteří nepodléhají období testování, byli před svými zápasy přiměřeně testováni po určitou dobu, aby byly zajištěny rovné podmínky pro všechny zápasníky.“

Očekává se, že McGregor se ještě letos střetne s „kolegou“ z Ultimate Fighter 31 Michaelem Chandlerem, ale žádné oficiální datum zatím nebylo stanoveno. Na základě McGregorova návratu do antidopingového programu UFC – a za předpokladu, že poskytne negativní výsledky testů – by měl být způsobilý znovu zápasit buď v listopadu, nebo v prosinci. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *