Rozjetý Tichota se nakonec utká s “Mikýřem/Šéfkuchařem”

Jakub Tichota Mikýř Forejt Elonen
Bystřejší fanoušci si jistě všimli, že jsme skrze jeden z předchozích článků naznačili, že je Jakub Tichota bohužel bez soupeře. Původně plánovaný Kolontay totiž nevyšel a bohužel to špatně dopadlo i s náhradou. Jakub tak byl znovu v situaci, kdy se sice blížil turnaj, ale on neměl soupeře. To už však naštěstí neplatí. Podařilo se totiž najít skvělou náhradu. Tou je muž mnoha tváří, který v průběhu života připomínal Seana O´Malleyho, Mikýře a nebo aktuálně slavného šéfkuchaře.
Za Conorem! Lajoše Kleina sledoval rekordní počet fanoušků

´Není tajemstvím, že chci být šampionem. Chci ještě jeden zápas, pak na podzim poslat Bukiho do důchodu a nastolit novou generaci v čele se mnou,´ nechal se slyšet po vítězném zápase s Karetou Jakub Tichota. Princ českého MMA a podle mnohých největší talent u nás jede spanilou jízdu 4 vítězství bez porážky. Jeho sebevědomí, že se nenajde nikdo, kdo ho porazí, roste každým zápasem. Nyní ho čeká další těžká zkouška v cestě za pásem…

Veterán M-1 a finské Cage MMA Janne ELONEN-KULMALA se vrací na hvězdnou stage OKTAGONu. Svoji podobou si ihned získal fanoušky, kterými je opěvován jako dvojník Přemka Forejta. Po Basharatovi, kterému submisi musel odklepat dvakrát, stane tváří v tvář českému supertalentu JAKUBU CHIMPOVI TICHOTOVI. Co myslíte, zažijeme s ním další legendární vážení v rybích pantoflích?” informovala organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu.
Samozřejmě si pohotově přisadil i sám Tichota, “Gastroprůmysl má i své hrdiny! Kuchař z reklamy měl jen velká slova, ale malé činy, a tak se tenhle zápas v Šamoríně neuskuteční. Nastoupím však rovnou proti šéfkuchaři z hlavního vysílacího času.”

Elonen sice na Štvanici neuspěl a i v tomto zápase bude jasný outsider, ale už jen svým vzhledem a bojovým stylem přitahuje pozornost, takže nás jistě čeká atraktivní souboj, skrze který bude mít Tichota šanci se přiblížit titulové bitvě s Buchingerem, kterého plánuje poslat do důchodu.

A pokud by někdo pochyboval, že je Elonen muž mnoha tváří, tak níže se můžete přesvědčit, že to tak opravdu je.


2 komentáře na “Rozjetý Tichota se nakonec utká s “Mikýřem/Šéfkuchařem””

  1. Pingback: Otřesné! Ben Askren se vysmál Jorgemu Masvidalovi | MMA Shorties

  2. Pingback: Paulo Costa obdivuje ruského "vůdce" Putina?! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *