Rozjetý Sanikidze se opřel do Tichoty i Buchingera

Sanikidze Tichota Buchinger
 

V souvislosti s turnajem OKTAGON Prime 5 se hodně mluvilo o souboji Kertesz vs Velickovic, ale a zmínku rozhodně stojí i duel Sanikidze vs Moon, ve kterém si první jmenovaný připsal druhou OKTAGON výhru v řadě. Znovu navíc prokázal své kvality, takže logicky pomýšlí na titulovou šanci. Stejné plány však má i Jakub Tichota, který se netají tím, že by šampiona Buchingera rád poslal do důchodu. Právě do Tichoty i Buchingera se tedy Sanikidze opřel.
Matěj Peňáz z vlastní zkušenosti hodnotí Vlka Chimaeva

“S kým mě chcete vidět zápasit v dalším souboji? Bude to ta blondýnka, která si o sobě myslí, že je další velká věc a nebo ta nasypaná hlava, jejíž největší úspěch kariéry je to, že prohrála s Conorem McGregorem?” opřel se Sanikidze do obou borců.

Sanikidze má aktuálně na svém kontě 5 výher v řadě a i s ohledem na výkony by se o něm rozhodně mělo přemýšlet jako o titulovém vyzyvateli. Stejně je však na tom i Jakub Tichota. Jak tedy situaci vyřešit? Co kdyby se oba borci utkali spolu o to, kdo dostane šanci vyzvat šampiona Buchingera?

Bukiho totiž na začátku června na německém turnaji OKTAGON 33 čeká titulová obhajoba v rámci lehké váhy. Je tedy otázkou, kdy se následně vrátí zpět do boje. Tichota se přitom nechal slyšet, že nyní bude potřebovat nějaký čas na regeneraci, protože zápasil několikrát krátce za sebou a je potřeba dát tělu prostor, aby se vzpamatovalo z náročného tréninku a shazování.
 

Klidně by se tak mohlo stát, že bychom se ve druhé polovině roku dočkali souboje Tichota vs Sanikidze s tím, že na konci roku by došlo na titulovou bitvu vítěze a šampiona Buchingera. Uvidíme však, jak to vedení organizace vymyslí a jak se nakonec situace vyvine. Jasné je jen to, že pérová váha disponuje hodně zajímavými borci, o kterých možná v blízké budoucnosti ještě hodně uslyšíme. Obzvlášť v případě Tichoty se předpovídá velká kariéra, ke které šikovný borec pomalu krok po kroku směřuje.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *