Rozjetý Jakub Tichota má v plánu vybít SFG

Tichota Paulus Buchinger
Součástí posledního OKTAGON turnaje roku 2021 byl i hodně zajímavý souboj Tichota vs Kareta, ve kterém měl Chimp možnost pomstít své dva týmové kolegy. Šikovný Polák totiž v předchozích zápasech nejprve porazil Růžičku a poté i Gabala. Na Tichotu si však nepřišel a nakonec jasně prohrál na body. Jakub po další výhře představil i svůj velkolepý plán, ve kterém počítá se souboji s SFG borci Paulusem a Buchingerem.
“Nejsladší peníze!” reaguje Novotný na návrat Kareše

“Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONu. Vím, že abych ho dostal, tak musím bojovat se šampionem. Věřím si na Ivana Buchingera, ale vím, že je zraněný. Vím, že v po-zápasovém rozhovoru Paulus říkal moje jméno. Nemyslím si určitě, že je to borec takových kvalit, jako si hodně lidí myslí. Ukážu, že jsem o tři třídy jinde, někdy březen a nebo duben, a poté v říjnu pošlu Ivana do důchodu,” naznačil Jakub Tichota svůj plán na rok 2022.

Z Tichoty se tak možná stane pomyslný Reinders mstitel, protože už pomstil své kolegy v souboji s Karetou a nyní cílí na Pauluse, který naposledy porazil jeho kamaráda Gabala.
Pokud vše půjde podle plánu, tak by mohl Tichota někdy na konci roku bojovat s Buchingerem, na kterého si evidentně hodně věří, “U obou (Paulus i Buchinger) vidím slabiny a u obou vidím to, že budu dominovat. To není o čem. U Romana chci dokázat, že jsem úplně někde jinde. Ivan je samozřejmě pan zápasník, to mu neupírám, ale věřím si na něj. Věřím, že na něj mám a potvrdím svoje kvality. Alespoň už nebude muset odvolávat zápasy kvůli zranění, protože mu ukončím zápasovou kariéru a nastolím novou dynastii Tichotů.”

Další turnaj OKTAGON plánuje na konec února, což je ještě moc brzo, ale v březnu se OKTAGON vrací na Slovensko, kam by se duel Tichota vs Paulus případně skvěle hodil. Uvidíme tedy, zda se ho podaří domluvit, protože slibuje hodně zajímavou podívanou. 


2 komentáře na “Rozjetý Jakub Tichota má v plánu vybít SFG”

  1. Pingback: "Black Panther" Keita se upsal OKTAGONu | MMA Shorties

  2. Pingback: Žebříček TOP 25 MMA zápasníků pod 25 let | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *