Rozcestí! Tomáš Kvapil vysvětluje, proč ho už možná v boji neuvidíme

Kvapil

Jestli existuje někdo, na jehož návrat se domácí fanoušci neustále ptají, tak je to právě talentovaný mladík Tomáš Kvapil, který se nám naposledy představil v boji v polovině roku 2019, kdy se bohužel na Štvanici ošklivě zranil. Poté se čas od času objevil v OKTAGON studiu nebo v roli komentátora, ale o dalším zápase nebylo slyšet. Sám Kvápa nyní vysvětlil, jak to s ním vlastně je a bude.

Jde do tuhého?! Naštvaný diktátor Kadyrov poslal jasný vzkaz Danu Whiteovi

„Ahoj, stále žiju. Téměř uplynulý rok byl pro mě hodně zlomový, protože jsem se v 25 letech ocitl na rozcestí a musel se rozhodnout kterou cestou jít dál. Nebudu vypisovat proč a jak jsem se rozhodl jenom chci říct, že jsem neskutečně vděčný a šťastný za to, že žiju v době, kdy jsem si svojí cestu mohl svobodně vybrat sám.

Věřím že většina z Vás pochytila že jdu jinou cestou než doposud, ale věřte že jsou to stále mé kroky. Fight life mě naučil téměř vše co umím a vyformuloval ze mě to, kým jsem dnes. Dnes jdu po cestě která není o nic snazší a stejně tak zažívám vzestupy i pádyy se kterými se musím vyrovnat. Věc, která mě mrzí, je, že jsem musel vynechat svoji účast na natáčení podcastu, protože je to pro mě časově nemožné. Jako vždycky ve všem platí něco za něco a je potřeba přinést oběti.
   

V každém případě trénovat budu dál a i v roli komentátora a hosta ve studiu se mnou můžete počítat. Minimálně další rok se v zápase neukážu a kdoví jestli vůbec někdy, protože stejně tak jako jsem dělal naplno tenhle sport, tak chci s vážností a naplno dělat i práci, pro kterou jsem se rozhodl. Na sítích jsem se nevyjadřoval a odstřihnul se dokud vše nebylo upečeno. Kdo chce, může mě a mojí cestu sledovat dál, protože ani já nemám tušení kam mě život dál zavede. Díky všem blízkým a kamarádům, kteří mi pomáhali jak v rozhodování, tak i v těžkých časech, kdy jsem přišel o přátele a musel pracovat ve dne v noci,“ vysvětlil Tomáš Kvapil na svém IG profilu.

Kvápa, který teď černo-žluté barvy OKTAGONu vymění za zelené odstíny, se tedy na nějaký čas a možná navždy vydává směrem, který nezahrnuje zápasení, ale ve světě bojových sportů i nadále zůstává, což je dobře.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *