Rony a Keita reagují na možný titulový zápas

Rony Paradeiser OKTAGON Keita
Promotér Ondřej Novotný, který je aktuálně v Dominikánské republice, kde natáčí reality show Survivor, ale odkud stále řídí i svou organizaci OKTAGON, včera ve svém vysílání informoval, že turnaj OKTAGON 31 možná dostane další titulovou bitvu. Na konci února to totiž bude více než rok od titulové bitvy v lehké váze, které vládne Buki, takže se prý pokusí domluvit, aby byl souboj Paradeiser vs Keita o titul prozatímního šampiona lehké váhy, což pro oba borce znamená, že by místo 3 kol šli až 5. Co oni na to? Jak velká komplikace by to pro ně byla?Na ČR nezanevřel! Mach vysvětluje, proč je hodně v Uzbekistánu

“Celkem dost mě to překvapilo, protože jsem to už nečekal,” reagoval pro MMA Shorties Rony Paradeiser. “Na začátku přípravy jsem si ještě myslel, že by to mohli dát jako prozatímní titul, když jsem věděl, že to bude rok, co Buchinger neobhajoval. Začali jsme však přípravu na 3*5, takže mě to teď překvapilo. Těším se však na to. Je to pro mě takový bonus. Dnes má můj malý roční narozeniny, takže je to od něj takový malý dáreček, nebo to tak alespoň beru. Jestli je to komplikace v přípravě? Myslím si, že ne. Dvě kola navíc už nějak dobojujeme. Kondičně už stejně nějak výš nepůjdu. Stále jsem v přípravě, na zápas se těším a jsem při chuti na boj.”
Rony je tedy sice překvapený, ale rozhodně je této možnosti nakloněný. Hodně podobně to má i Keita, který pro Shorties potvrdil, že je připravený klidně na 10 kol, “Jdeme na to! Však víš, jak jsem ti to minule říkal. Když trénuji na zápas, tak trénuji na více než 5 kol. Tohle je tedy pro mě naprosto perfektní. Je mi to jedno, klidně půjdu i 10 kol. Jsem bojovník, takže budu bojovat, jdeme na to!”

Věc se ještě samozřejmě musí posvětit oficiálně, ale vypadá to tak, že jsme velice blízko tomu, abychom na konci února na turnaji OKTAGON 31 viděli poprvé v rámci OKTAGONu v jeden večer 2 zajímavé titulové bitvy. Hlavním zápasem je pak totiž očekávaný souboj Pirát vs Kincl o titul šampiona střední váhy.

Nikdo to ještě neví…

“26.2. nás čeká Keita vs Paradeiser. Když jsem se na to tak díval, tak to bude 13 měsíců, co Buki neobhajoval titul v lehké váze. Původně měl obhajovat, ale samozřejmě se zranil. Uděláme to tak, respektive to nabídnu Palovi. Nikdo to ještě neví, takže to říkám jako velkou novinku. Nabídnu to Palovi a myslím si, že on řekne, že ano.
V tu chvíli to nabídnu i klukům, aby to byl zápas o prozatímní titul. Pakliže se 13 měsíců neobhajuje, tak si myslím, že si to ti kluci zaslouží. Rony má za sebou skvělý rok. Je extrémně atraktivní a aktivní. Keita, s ohledem na to, co předvedl s Karolem Ryšavým, si myslím, že si ten zápas taky zaslouží, protože moc borců tam v té lehké váze není. Můžeme se těšit na to, že tohle by mohl být ten zápas o vyzyvatele. Uvidíme, zda to tak dopadne,” prozradil včera Ondřej Novotný exkluzivně ve svém posledním vysílání.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *