Robo Pukač vysvětluje, proč společně s kolegy odešel z OFA gymu

Robo Pukač
Kolem OFA gymu, který vždy patřil k elitním slovenským gymům, se v poslední době šířily různé fámy. Bylo totiž evidentní, že se někteří členové přesunuli do nové tělocvičny, ale k věci se doposud nikdo více nevyjádřil. Vše změnil až Robo Pukač, který v OKTAGON pořadu Bez Rukavic celou situaci rozumně vysvětlil.
Proč “Robocop” Soldič odmítl UFC a zamířil do ONE FC?

“Můžu potvrdit informace, že jsme odešli já, Fodor, Tomáš Deák a Rony Paradeiser. Mám říct důvod? Není to jak kdyby jeden důvod. Byl to vývoj nějakých mezilidských vztahů a situací. Dospělo to do bodu, kdy jsem měl pocit, že už to není vhodné místo pro můj bojovnický a osobnostní rozvoj. Kde už se necítím tak příjemně, jak sem se cítil. Některé ty mezilidské vztahy byly takové naštrbené, takže jsem usoudil, že se pohnu dál.

Nechci úplně specifikovat. Nebyl to totiž nějaký jeden konkrétní problém. Delší dobu jsem měl prostě za to, že se tam necítím úplně dobře v tom prostředí a kolektivu. S některými lidmi mám stále dobré a perfektní vztahy a s některými horší. Nechci o tom nějak dál mluvit, protože každá mince má dvě strany. Někdo z druhé strany by mohl říct něco na mě. Nechám to tak, že jsme prostě odešli, protože jsem necítil, že je to pro mě vhodné místo. Vyřešil jsem to takto,” vysvětlil Robo Pukač v OKTAGON pořadu Bez Rukavic.
 

Evidentně tedy šlo o dlouhodobý vývoj a frustraci, která se například projevila i v souboji s Jungwirthem, kde Pukač po druhém kole odmítl pokračovat do dalšího a souboj prostě vzdal. Od té doby společně s kolegy udělal několik změn, které bude chtít předvést v polovině září na turnaji OKTAGON 35, který se koná v Brně. Pukač na kartě, které vévodí titulový duel Kincl vs Lohoré, změří síly s Melišem, který naposledy v hodně diskutovaném souboji utáhl Mikuláška.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *