RFA vysvětluje nečekanou spolupráci s německou organizací GMC

RFA GMC

Jak už jsme vás dnes informovali, objevily se zprávy o tom, že nás na začátku srpna čeká v Rozvadově na hranicích České republiky a Německa nečekaný turnaj, na kterém spolupracují organizace GMC a RFA. Nyní se nám podařilo získat bližší informace o celé spolupráci a jejím vzniku, ale také o zbytku startovky. Jak vlastně spojení OKTAGON konkurentů vzniklo a na jaká jména se můžeme těšit?

Nejničivější UFC šampion? Jiří Procházka jasně vládne prestižní statistice

“Prednedávnom sme boli na stretnutí s najväčšou nemeckou organizáciou GMC, kde nás informovali, že chcú ísť premiérovo za hranice Nemecka a to konkrétne do Českej republiky. My sme sa teda dohodli na spolupráci. Ľudia si budú môcť pozrieť okrem atraktívnych RFA zápasníkov aj súboj zápasníka RFA so zápasníkom GMC. My sa tomu veľmi tešíme, veď na scéne sú od roku 2010 a urobili viac ako 40 turnajov. Im sa zároveň páčila naša robota. Prenos z turnaja bude vysielaný aj na našej platforme realsport.tv. Čoskoro prinesieme viac informácii aj na našich sociálnych sieťach. No máme sa na čo tešiť. Prebehnú zápasy v MMA a tiež vo veľmi obľúbených pravidlách REAL FIGHT,” poskytla organizace RFA pro MMA Shorties vysvětlení a vyjádření.

Zmíněná akce se koná 6.8. s tím, že jí vévodí souboj Franca vs Smolík. Dále přijdou na řadu souboje Balzer vs Schwindt, Redento vs Krt, Lesák vs Szajko, Krištůfek vs Ibragimov, Arcas vs Pumr a nebo třeba Vojčák vs Barjamaj. Více informací naleznete ZDE.
 

GMC donedávna patřilo mezi přední německé organizace, ale na trh samozřejmě nedávno velkolepě vstoupil OKTAGON, který hned první akci vyprodal a na tu další, která má přijít na řadu v polovině října, už má prodáno cca polovinu lístků. Těžko říct, zda GMC vstup do ČR plánovalo dlouhodobě a nebo jestli se jedná o přímou reakci na novou konkurenci. To se nicméně asi časem dozvíme. 

Jinak RFA svůj další turnaj plánuje na 23.7. v Ostravě. O hlavní taháky se postarají souboje Reljič vs Garba a Brichta vs Rajnoch
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *