RFA v Havířově nabídne Siváka, Zajícovou, ale i přemožitele Mikea Tysona!

Sivák RFA

V současné době největší prospekt československé postojové scény, Václav Sivák, míří do své první obhajoby titulu šampiona organizace RFA. Vojtěch Garba ačkoli po prohře s Brazilcem Soutem ukončil kariéru, tak domácí turnaj si nemůže nechat ujít. Do boje se vrátí i vycházející hvězda Veronika Zajícová. V Havířově se představí i přemožitel Mikea Tysona Danny Williams. Turnaj se uskuteční 13.5. Vstupenky jsou k dostání na Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Keita řádí v ulicích Bratislavy! Losene rychlý jako vítr a soupeř naopak hlavou v zemi

Václav Sivák se stal historicky prvním šampionem RFA na turnaji RFA 7. V neuvěřitelném čtyřkolovém zápas porazil na body Patrika Záděru, který několikrát přežil klinickou smrt. Tentokrát se cenný skalp pokusí rakouský tvrďák Ruslan Tokhtarov, který na RFA Ring Tour zcela zaskočil Jakuba Kroftu a v zajímavém zápase ho porazil na body. Proti Sivakovovi ho však čeká dvanáctiminutové peklo podle pravidel K1 a bude muset předvést perfektní výkon, aby neporazitelnost českého Bad Boye ukončil. 

Hlavní předzápas obstará Vojtěch Garba z Jayman MMA Fighting Systems, kterého vyzve Tarhan Ibragimov (10-3). Garba má za sebou dva zápasy v RFA a oba byly proti soupeřům světové úrovně. Nejprve šokujícím způsobem rozebral Gorana Reljiče ze spodní pozice a poté podlehl na body bývalému zápsníkovi PFL Bruceovi Soutovi. 

Do akce se vrátí také Veronika Zajicová, která před pár dny zvítězila na turnaji RFA 9 a při svém debutu mezi profesionálkami. Na RFA 10 se představí také talentovaní borci Jakub Batfalský a Jan Veselík a zajímavé bude sledovat, jak se po poslední prohře vrátí Boris Glezgo. 

Pozornost na sebe strhává také přemožitel legendárního Mikea Tysona – Danny Williams (54-31). V roce 2004 byl proti Tysonovi velkým outsiderem, ale těsně před koncem 4. kola šokoval svět, když poslal Tysona k zemi. Nyní 49letý boxerský veterán je pořád aktivní a tentokrát ho prověří český boxer a manažer Josef Pekárek.

Podle pravidel Real Boxingu se v odloženém zápase utkají Vitalij Bojko a Martin Prázdný. Oba mají podle těchto pravidel na kontě po jednom vítězství a rovnou proti společnému soupeři.

Zdroj: RFA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *