RFA reaguje na překryv termínů s OKTAGONem a nabízí řešení

RFA Marhanský OKTAGON Novotný
 

Organizace OKTAGON MMA v průběhu týdne oznámila další akci, kterou je turnaj OKTAGON 35, díky čemuž vznikla poměrně zvláštní situace. Turnaj, kterému vévodí titulová bitva Kincl vs Lohoré, by se totiž měl konat v Brně ve stejný den, kdy svou akci plánuje i konkurenční RFA. Samozřejmě se tak po delší době mluví o dalším konkurenčním boji. Jak na situaci reagoval promotér RFA Boris Marhanský a jaké představil řešení?
Milan Ďatelinka reaguje na překvapivou RFA prohru

“Vnímám to tak, že je to úplně zbytečné. Myslím si, že tohle už tady jednou bylo, když to XFN dělalo OKTAGONu. Teď to jde OKTAGON dělat nám. My jsme naše termíny ohlásili už minulý rok v říjnu. Rok dopředu jsme se snažili dát všem vědět, jaké máme eventy, abychom tomu předešli.

Samozřejmě teď, kdy to vyšlo na povrch, jsme si to zanalyzovali. Určitě nebudete utrácet peníze na nějaké války a na to, abychom se teď přetlačovali, vykupovali billboardy a tak dále. My ty peníze radši investujeme do bojovníků, abychom dotáhli velká jména, aby borci mohli bojovat s kvalitními oponenty.
 

Jan Fajk například vyzval Míru Brože, ale já jsem ochotný mu dát jakákoliv dobrá kvalitní jména, když se s Andrém dohodneme, aby mohl postupovat dál v kariéře. Je to totiž opravdu výborný bojovník. Budeme se radši soustředit na to.

Budeme se tedy snažit tu galu přesunout. Dáme to na nějaký jiný termín, nebo vyměníme město. Je to zbytečné, abychom to dělali dvě organizace v jednom městě. Myslím si, že by z toho neměli nic zápasníci a ani diváci. Nám nejde o ego. S tím nemám problém… 23.7. nedokážeme změnit. Je to v jiných městech, tam už to nejde, ale 17.9. Brno nám půjde asi změnit. Když to půjde, tak to určitě změníme,” reagoval Boris Marhanský na po-turnajové tiskové konferenci na dotaz od MMA Shorties.

Aktuálně se má tedy situace tak, že 23.7. proběhnou obě akce (Praha/Ostrava), ale kolem 17.9. ještě proběhnou změny, aby se v Brně v jeden den nekonaly dvě akce.
 

Reakce Ondřeje Novotného

“Ptali jste se na stejná data. Zase znovu, nám je to úplně jedno. My tyhle lidi vůbec nevnímáme a nesledujeme. My s nimi v ničem nesoupeříme ve firmě. Nám je jedno co, kdy, kde dělají. My si budeme dělat to, co chceme my. Když se budeme bavit o datech, tak se o nich můžeme bavit s lidmi, kteří jsou naši partneři a které uznáváme v rámci scény jako lidi, kteří jsou přínos pro scénu a se kterými se dokážeme normálně bavit. Když se budeme bavit v podstatě s kýmkoliv jiným, tak se můžeme bavit o termínech a tak dále.

Zároveň je potřeba říct, že když dnes jdete do nějaké haly, tak dostaneme jeden termín a ten vezmete a nebo ne. Myslím, že jsme dokonce ve třech stejných termínech do konce roku, jestli se nepletu. Možná ve dvou. Nám je to úplně jedno. Náš problém to není. My si jedeme svoje, takže tak. Nevím, co jiného bych k tomu řekl, protože nic jiného k tomu ani nemám,” vysvětlil Ondřej Novotný v rámci svého vysílání, které proběhlo před akcí RFA Grand Opening.

Úvodní foto via RFA / OKTAGON MMA


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *