RFA chce nabídnout show na styl NHL, NBA a nebo UFC

RFA Grand Opening

Už tuto sobotu přijde na řadu turnaj RFA Grand Opening, který je sice druhou RFA akcí, protože nedávno jsme dostali Warm Up turnaj, ale i přesto je velkolepým startem celé organizace, která minulý rok oznámila vstup na scénu, kterou plánuje ovládnout. Kromě jednotlivých soubojů se prý můžeme těšit i na show, který prý na domácí scéně ještě k vidění nebyla.

Teixeira chválí Procházku a vysvětluje, proč na souboj s ním kývl

“Celý náš tým maká na sto dvacet procent, hlavně připravujeme velkou audiovizuální show, která na česko-slovenské scéně zatím ještě nebyla. Budou tam vystupovat nejlepší čeští a slovenští interpreti,” vysvětlil promotér Boris Marhanský pro Sport.cz. “…Nyní jsme si dokonce na některých místech domluvili nejlepší firmy na audiovizuální show. To znamená zvuk, světla, stage, LED světla. Je to celoroční kontrakt. Chceme, aby každý z eventů byl zajímavý něčím jiným, aby pro lidi, kteří přijdou, to byl zážitek a měli pocit, že jdou na zápas NHL, NBA nebo na turnaj americké UFC. Právě do takových show hodně investujeme.”

Jak už bylo zmíněno, organizace před časem uspořádala Warm Up turnaj, skrze který se pokusila identifikovat a poté i odstranit hlavní chyby, “S tím je potřeba počítat, člověk se může snažit na sto procent a stejně něco nevyjde. Jsou to věci, které nemůže ovlivnit. Například technické nebo personální změny, to se vždycky může stát. Věřím ale tomu, že pokud do toho všichni dáme maximum, tak se to povede na jedničku. Kdybychom našli nějakou chybičku, tak alespoň máme co zlepšovat. Nedělám z toho nějakou velkou vědu.”
 

Turnaji, který se potýkal s několika změnami startovky, vévodí souboje Avramovic vs Ďatelinka a Plavec vs Fapšo, “Minule měl hlavní zápas Leo Brichta, teď jsme se rozhodli pro Milana Ďatelinku, který bude na domácí půdě. Přišlo nám to i jako hezké gesto vzhledem k tomu, že se vrací po dlouhé době, navíc na Slovensko, kde ho podporuje hodně fanoušků.” Galavečer RFA Grand Opening, na kterém vystoupí Ďatelinka, Fapšo, Brož, Fajk, Wittner a mnozí další startuje již tuto sobotu 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tv

Zdroj: Sport.czNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *