RFA 6 Humburger vs Ďatelinka: Analýza, Tipy a Sázky

RFA

Je tu další turnaj RFA, a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj RFA 6, který se koná v Prievidze na Slovensku. V hlavním zápase se představí Dominik Humburger a Milan Ďatelinka. Dále se můžete těšit na Jakuba Kadáše, Vladimíra Idrányiho, Štefana Vojčáka nebo Kamila Mindu. Všechny zápasy můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Procházka prozradil, jak je na tom jeho operovaná ruka

Boris Glezgo vs Martin Minár – vítěz Minár 1,60

Boris Glezgo se představil na turnaji RFA 3 v Ostravě, kde zvítězil nad veteránem Rolandem Rakem. Ovšem toto vítězství kazí pachuť zranění, které utrpěl Roland Rak. Hned po první minutě si zlomil prst a souboj skončil. Nedá se tedy podrobně načíst, co jsou největší zbraně. Naopak u Minára je naprosto jasné, že jeho hlavní doménou je BJJ, ve kterém vlastní černý pás. I jeho jsme zatím viděli pouze v jednom profesionálním MMA zápase, ze kterého také vycházel jako brzký vítěz. Nicméně ukázal, že když doručí takedown, tak se utkaní nesnaží ukončit za každou cenu na submisi, ale disponuje také tvrdým ground and pound. Glezgo bude sázet na svoji tvrdost, ale je otázkou, jaká bude jeho obrana proti takedownům. 

Štefan Vojčák vs Ion Grigore – Vojčák zvítězí na submisi 2,00

Pro Štefana Vojčáka budu Grigore zatím největší výzva v jeho profesionální kariéře, ve které nasbíral zatím čtyři vítězství a žádnou porážku. Ovšem Grigore je o třídu výš, než doposud byli Vojčákovi soupeři. Přednosti zkušeného bojovníka z Rumunska jsou hlavně v postoji. Vojčák v minulých zápasech ukázal hlavně skvělý grappling a je dost pravděpodobné, že i tentokrát zvolí stejnou strategii. Grigore by měl být nejvíce nebezpečný v přestřelkách a klinčích, kde hrozí nebezpečnými koleny. I když se občas jeho zápas dostane na zem, tak si nemyslím, že zrovna s Vojčákem by to byla ta nejlepší strategie, se kterou by mohl jít do zápasu.     

TIPY:

RFA, Tipsport

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *