RFA 5 Hron vs Bartek: Analýza, Tipy a Sázky

RFA

Je tu další turnaj RFA, a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj RFA 5, který se koná v Brně. V hlavním zápase se v těžké váze Tomáš Hron a Ivan Bartek. Dále se můžete těšit na Vojtěcha Garbu, Lea Brichtu, Bruce Souta, Alexandera Butenka nebo Jana Fajka. Všechny zápasy můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Vyhlášený švédský Allstars Gym, kde trénuje i Vlk, má bohužel problém

 

Alexander Butenko – Carlo Prater – Butenko zvítězí na KO/TKO 9,00

Bývalý šampion M-1 Global Alexander Butenko naposledy působil v ruské ACA, kde předváděl střídavé výkony. Výborný zemař, který dokáže být velmi nebezpečný i v postoji. Právě proto jsem vybral možnost, že Butenko zvítězí na KO/TKO. Ukrajinský zápasník sice ve své bohaté kariéře moc KO nenasbíral, ale přeci jen Carlo Prater ve svých téměř 42letech nemládne a jeho výkony nejsou nijak oslnivé. V souboji s Veličkovičem, jsme mohli vidět, že Prater není zrovna moc pohyblivý a od začátku v souboji pouze vyčká, což se mu nevyplatí. To samé by se mu mohlo stát v souboji s Butenkem, který také dokáže využít nabídnutých příležitostí k ukončení.

Carlo Prater je určitě nejvíce nebezpečný na zemi. Drží černý pás v BJJ, ale také černý pás v Judu. Butenko by tedy mohl zápas držet v postoji, kde by také mohl zápas rozhodnout. Alexander Butenko má na kontě 52 vítězství s úspěšností ukončení 68 %. Byť vítězí převážně na submise, tak v tomto utkání by knockout mohl být pravděpodobný a kurz 9,00 se musí využít. Kdo nechce moc riskovat, tak čisté vítězství za 1,35, je celkem hratelné. 

Vojtěch Garba vs Bruce Souto – vítěz Garba 2,47

Vojta Garba v posledním zápase ukázal, že ho nezastaví delší pauza a ani bývalý zápasník UFC a šampion KSW. Garba v zápase s Reljičem ukázal, že ho není radno podceňovat. I když se dostal do špatné pozice na zádech pod svým soupeřem, tak z celé situace dokázal vytěžit maximum a ze zad byl velmi aktivní. Tvrdé lokty a údery rozhodly v jeho prospěch. Nyní si brousí zuby na dalšího zkušeného bojovníka Bruce Souta, který přichází po dvou porážkách z americké organizace PFL.

Bruce Souto má solidní jiu-jitsu a je velmi dobře vybaven technicky. V postoji je nebezpečný hlavně v klinčích. Připravuje se v brazilském Full House gymu, kde se hlavně díky trenérovi Eduardo Lopesovi zaměřují především na BJJ. Jinak je Souto komplexním zápasníkem. Ovšem i tentokrát čekám, že podceňovaný Garba ukáže, že se s ním na české scéně musí počítat a Soutem zvítězí.  

TIPY:

RFA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *