RFA 4 Možný vs Minda: Analýza, Tipy a Sázky

RFA, Tipsport

Je tu další turnaj RFA, a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj RFA 4, který se koná v Košicích. V hlavním zápase se v těžké váze střetnou slovenský obr Tomáš Možný a polský těžkotonážník Kamil Minda. Dále se můžete těšit na Jozefa Wittnera, Sebastiana Fapša, Joiltona Lutterbacha nebo Davida Hoška. Všechny zápasy můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Garbu čeká další výzva! Na RFA v Brně se střetne s bývalým zápasníkem PFL!

Tomáš Možný vs Kamil Minda – Možný zvítězí na KO/TKO 2,50

Slovenský obr Tomáš Možný se na přechod do MMA připravuje už nějakou dobu. Určitě ví, co může v tomto souboji od Mindy očekávat a dobře si to pohlídá. Polský zápasník se přestřelkám v postoji nevyhýbá, ale většinou se v nich vydá nadoraz a pokud se mu nepodaří  souboj ukončit, tak se pokouší vzít svého soupeře na zem.

V posledním zápase s Tadejem Dajčmanem došlo Mindovi kardio už po dvou minutách, když se celou dobu neúspěšně pokoušel o takedown. Možný po pěti letech strávených v organizaci GLORY, zakotvil v RFA, kde by chtěl být jednou z hlavních postav organizace. V postoji by měl nad Mindou dominovat jak po technické stránce, tak i po silové. Pokud si pohlídá začátek utkání, tak Mindu v postoji rozebere a zápas ukončí.   

Joilton Lutterbach vs Sebastian Fapšo – Zápas skončí na body 2,30

Velmi zajímavý kurz najdeme u příležitosti, že zápas mezi Lutterbachem a Fapšem skončí na body. Mladý slovenský tank Fapšo si připsal několik zajímavých ukončení, ale Lutterbach je dostatečně zkušený na to, aby mladého bouřliváka pohlídal. Může stavět na dobrém pohybu, který by mohl být klíčovým faktorem.

Fapšo předvádí největší tlak v první polovině zápasu a pokud by ho Lutterbach ustál, tak může duel vypadat podobně jako ten s Kozubovským, který začínal ve druhé půlce zápasu přebírat iniciativu a dokonce poslal Fapša do počítání. Nicméně i když slovenský zápasník zpomalí, tak jeho ruce jsou pořád nebezpečné. Lutterbach také může těžit ze svých nebezpečných kopů, které slovenský tank mohou zpomalit. Kdo se nakonec v souboji prosadí více netipujeme, ale zajímavý kurz na body, určitě za zkoušku stojí.  

TIPY:

Tipsport, RFA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *