RFA 16: Vážení – Sivák přiznal obtíže, Zajícová si dala pizzu a dva hříšníci nesplnili limit

Zajícová Sivák RFA

Už tuto sobotu nás čeká další turnaj organizace RFA, který má pořadové číslo 16 a koná se v Opavě. O hlavní zápas se postará šampion Vašek Sivák, kterého vyzve Adam Król, který zaznamenal úspěchy hlavně v MMA, ale nyní věří, že má recept na to, jak elitnímu postojáři vyčarovat první prohru kariéry. Do akce jde i Záděra, Cibinskiu, Zajícová, Jakubík a mnozí další. Ještě před turnajem však muselo na řadu přijít vážení, ze kterého vzešli dva hříšníci.


Elektrizující! Procházka a Rakić se potkali tváří v tvář a Dana White šel radši do akce

„Cítím se dobře. Bylo to náročné. Dělám teď váhu každý měsíc, ale jsem připravený,“ přiznal Vašek Sivák, že velká porce zápasů s sebou přináší i náročné shazování, které však šampion zvládl. Sivák navážil 65,9 kg s tím, že vyzyvatel Kŕol měl na váze 65,2. Oba borci tedy limit splnili a nic nebrání tomu, aby se zítra utkali.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RFA (@realfight.arena)

 

Na váhu šla i Zajícová, která se v poslední době na IG chlubila různými dobrotami, které však nebyly žádný problém. Soupeřka totiž nedávno požádala o navýšení limitu o jedno kilo, takže Zajícová nakonec i se snídaní ještě podvážila. Následně si pak vychutnala pizzu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RFA (@realfight.arena)

Vážení nakonec přineslo dva hříšníky v podobě Ujváry, který nesplnil o 2,1 kg, a Macka, kterému přebývalo 400 gramů. Zbytek karty splnil.

 

 

Turnaj přišel na poslední chvíli o zápas

„Zápas mezi Mukhamed a Dridi v Opavě 13. dubna neuvidíme. Během přípravy na tento zápas se obě holky nešťastně zranily a jejich zápas se bude muset odložit. Dobrou zprávou však je, že zápas nebude zrušen úplně a obě bojovnice uvidíme proti sebe v kleci 18. května v Nových Zámkoch na společném galavečeru RFA a IAF,“ informovala organizace RFA, že se nedočkáme ženského zápasu, který by jistě přitáhl hodně pozornosti. Nadya si totiž získala fanoušky díky své výhře v Clash of the Stars, ale také nedávno v IAF. Mukhamed je pak přemožitelkou Zajícové, která na akci rovněž startuje.

Jak však bylo zmíněno, o souboj nepřijdeme úplně, protože jej uvidíme příští měsíc na společném turnaji organizací RFA a IAF, kde půjde do akce například i Gábor Boráros.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *