Respekt! Leon Edwards popisuje svůj vztah s rivalem Usmanem

Edwards Usman

Rivalita Usman vs Edwards / Edwards vs Usman rozhodně nepatřila k těm nejdivočejším a nejvyhrocenějším, ale i přesto nám nabídla hodně zajímavé momenty. Jeden z nich přišel ještě před začátkem třetího zápasu, kdy Usman během vyhlašování klasicky došel až k soupeři. Edwards se ho však nijak nezalekl a naopak rukou naznačil gesto zbrani, kterou několikrát stihl na znamení, že Usmana čeká další kanonáda. Po souboji však byla všechny rivalita ta tam.

Tak už známe jména náhradníků pro bitvu Kincl vs Vémola 2?

„Rád bych tímto smekl klobouk před Usmanem. Neuvěřitelná trilogie. Máme za sebou 8 let a téměř 13 kol strávených v oktagonu. Byli jsme spolu v té kleci přes hodinu a je jasné, že se naše rivalita zapsala do historie. Byli jsme si skvělými soupeři. Přeju tobě i celé tvé rodině jen to nejlepší,“ nechal se Leon Edwards slyšet na svém Twitteru.

Edwards se k rivalovi vyjádřil i hned po souboji, kdy znovu potvrdil, že rivalita byla vyhrocená, ale že nezašla za únosnou mez. „Ano, skandovalo se leccos, ale koneckonců beru Usmana jako skvělého soupeře. Myslím si, že jsme se vzájemně vybičovali k nejlepším výkonům. Jsem mu vděčný a rozhodně mu přeji jen to nejlepší. Bylo mi ctí s ním zápasit.“

Usman to v podstatě viděl hodně podobně, když Edwardsovi po souboji poděkoval za další skvělý zápas. Zároveň však slíbil, že se nevidí naposledy. „No, nevím. V nejbližších letech to nebude. Už jsme spolu zápasili třikrát a já bych se teď rád zaměřil na další zápasy,“ oponoval přeci jen Leon. Pokud se však Usman k titulové šanci propracuje, tak s tím Edwards, pokud tedy bude tou dobou stále šampion, nic moc nezmůže.
 

Jak na souboj reagovali ostatní bojovníci:

Islam Makhachev

Jako dalšího chci Leona, říjen Abú Dhabí. 

Aljamain Sterling

Myslím, že rozhodujícím faktorem je odečtnení bodu. Myslím, že Edwards těsně vyhraje, nebo to bude remíza? Co si o tom myslíte vy? 

Marlon Vera

Leon zvítězil.

Ode Osbourne

Velká pochvala mému bráchovi z Jamajky za tohle vítězství. Kingston do toho!!

Randy Brown

Leonovo čisté vítězství! 

Belal Muhammad

Prosím, hlavně ne žádnou remízu! 

Brandon Royval

Tipuji Leona, ale co když dojde na remízu? 
Uriah Hall

Ztratil bod a přesto zvítězil. Myslel jsem, že to byl těsnější zápas, ale byl dobrý souboj. 

Chris Weidman

Wow! Se strženým bodem! Tohle jsou jedny z těch zápasů, na které se musím zítra podívat znovu. Myslel jsem, že Usman vyhrál. 

Ian McCall

Cítím ve vzduchu remízu… 

Megan Anderson

Leon „Rocky“ Edwards! Předvedl skvělý výkon a ještě k tomu před domácím publikem!!!

Colby Covington

Uvidíme se v červenci… 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *