Reinders tým reaguje na výpad od Čepa a zpochybňuje jeho soupeře

Reinders Čepo Peňáz

Po delší době máme zase na stole zápas Peňáz vs Čepo, který se ještě nedávno zdál ztracený. Obecně se totiž čekalo, že se Money dostane do UFC a započne tak další kapitolu své kariéry. To se však bohužel nestalo, takže se vrací do OKTAGONu, aby sbíral další výhry. Znovu v akci ho tak uvidíme na začátku prosince, kdy se představí na turnaji OKTAGON 37 v Ostravě. Právě tam by se s ním rád utkal bijec Vlasto Čepo, který si na sociálních sítích rýpl právě do Matěje, ale i trenéra Reinderse, což samozřejmě nezůstalo bez odezvy.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

Čepo totiž ve své koláži zmínil, že by si asi Peňáz přál staršího borce, který delší dobu nezápasil, tak se Reinders tým blíže podíval na jeho soupeře. “Ivan Jakovljevic 6-4. Skore jeho soupeřů: 4-38. Pouze 1 z 9 měl výhru. Organizace Centurion FC oznámila zápas Čepo vs Zovak (6-2) na 16. listopadu. Skore soupeřů je 1-16. Nejsi na jeho levelu,” vzkázal Reinders profil.

Když se objektivně podíváme na světový žebříček Fight Matrix, tak je Čepo na 394. místě střední váhy, zatímco Peňáz na 236. místě, takže je mezi borci opravdu velký rozdíl, který by se však v souboji nemusel projevit. To se asi dozvíme až ve chvíli, kdy na duel skutečně dojde, což se nejspíš stane na konci tohoto roku a nebo začátku toho dalšího.
  

Čepova žádost o Peňáze

“Ahoj Ondro, nikdo mi nic neříkal o tom, že bude mít Peňáz zápas a ani mě nikdo neoslovil. Jsem tu,” vzkázal Vlasto Čepo na svém IG story, kde následně sdílel koláž, na které André Reinders žádá o bojovníka 40+, který dlouho neměl zápas a Peňáz zmiňuje, že je velká bankovka, kterou nejde rozměnit. Čepo se totiž v rámci výměn hned několikrát nechal slyšet, že Peňáze rozmění na drobné.

Zdá se tedy, že je souboj znovu na stole. Mimo jiné ho zmiňoval i promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání, “Čepo vs Peňáz? Samozřejmě zápas, který se dostává znovu do hry. Jestli to bude ten zápas hned na turnaji v Ostravě, to v tuto chvíli ještě nevíme. Dneska jsme se o tom bavili a je třeba to poměrně rychle nějakým způsobem rozseknout.”

Uvidíme tedy, jak se případně zúčastněné strany domluví. Čepo má totiž evidentně zájem a stejně tak bude mít zájem i organizace, protože se jedná o dlouho očekávaný zápas, který by jistě přitáhl hodně pozornosti a tím pádem i prodejů vstupenek/PPV. Nechme se tedy překvapit…
 

OKTAGON 37: Prozatímní Startovka

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze

Sanikidze vs Tichota – zápas o titul v pérové váze

Boráros vs ?

Dajčman vs Palasz

Pokorný vs ?

Mikulášek vs ?Bueno? (Mikulášek ho vyzval po výhře nad Mazuchem, ale zatím není potvrzeno)

Široký vs ?

Peňáz vs ?

Driai vs Bryczek

Kuzník vs ?
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *