Ředitel KSW jmenoval nejlepší organizace na světě! Jak dopadl OKTAGON?

KSW, OKTAGON

Každou chvíli se otevírá téma, které MMA organizace jsou po UFC nejlepší. Na tuto otázku byl dotázán také sportovní ředitel polské organizace KSW Wojslaw Rysiewski, který nabídl velmi zajímavý pohled na to, kterých osm organizací je podle něj aktuálně nejlepších na světě. Probojoval se do jeho nejlepší osmičky OKTAGON?
Padlý titán Alex Pereira stručně reaguje na tvrdé KO od rivala

Sportovní ředitel organizace KSW Wojslaw Rysiewski byl hostem pořadu „Octagon Live“ na kanálu Sports Channel. Moderátor Maciej Turski ho požádal, aby okomentoval slova svého zaměstnavatele, spolumajitele KSW Martina Lewandowského. Ten prohlásil, že polská organizace skutečně bojuje o pozici dvojky na světovém trhu hned za jasným lídrem, tedy UFC. 

Rysiewski podotkl, že podle jeho názoru má organizace KSW v budoucnosti šanci konkurovat na trhu všem špičkovým organizacím. Z prvních sedmi světových organizací, k nimž pak přidal i organizaci ACA, má prý šanci konkurovat pouze polovina, která generuje zisky. Zbytek si rok co rok připisuje obrovské ztráty.
S uvedením konkrétních příkladů konstatoval, že UFC a tři organizace z Evropy, konkrétně KSW, OKTAGON MMA a Cage Warriors, vydělávají peníze a jsou chytře řízeny, tudíž jsou dlouhodobě životaschopné a ziskové. Naproti tomu ostatní giganti, kteří jsou nyní nejčastěji zmiňováni jako nejlepší organizace, kterým KSW těžko konkuruje, tedy Bellator MMA, PFL, ONE CHAMPIONSHIP nebo ACA, jsou bohatě dotovány sponzory, kteří jsou však, pokud jde o provoz organizace, každoročně ve ztrátě. 

Rysiewski zdůrazňuje, že jejich zdroje peněz mohou jednoho dne dojít, zatímco KSW a několik dalších mají tu výhodu, že nemají velké sponzory a jsou řízeny velmi rozumně, díky čemuž jsou z obchodního hlediska ziskové. Ale jinak podle něj mezi nejlepší světové organizace aktuálně patří UFC, Bellator MMA, PFL, ONE FC, KSW, ACA, OKTAGON MMA a Cage Warriors.   

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *