Recept na Terminátora? Kincl prozrazuje, jak vypiloval obranu na Vémolu

Kincl Vémola

Každý bojovník, který jde do souboje s Karlosem Vémolou, vlastně dobře ví, co Terminátor udělá, ale jen málokdo se na to dokázal efektivně připravit. Většina bojovníků totiž hned v prvním kole skončila na zemi, kde následně přišel tlak, tvrdé bití a nebo submise. Vlastně jen Végh a Kincl dokázali tomuto stylu vzdorovat s tím, že Patrik dokonce skvěle bránil celých pět kol. Jak se mu podařilo obranu tak vypilovat?

Šampion Patrik Kincl přiznává, za co se bohužel trochu stydí

„Před původně plánovaným prosincovým zápasem jsem byl v OFA gymu v Bratislavě, kde se na mně točili těžcí kluci, kteří v minulosti pomáhali Attilovi. Na mě už byli opravdu dost těžcí. Měli třeba 120 Kg a točili se na mně, ale ukázalo mi to spoustu děr. Karel má totiž styl, který se jel deset let zpátky. Má ho precizně najeté a precizně účinný, ale tím, jak se MMA posouvá, tak jsem v těchto vodách nebyl a tohle mě vrátilo. Zjistil jsem díky tomu, že musím najet tohle, tohle a tohle. Dalo mi to správnou zpětnou vazbu. Kluci mě tam opravdu trápili.

Teď před zápasem jsem si vytáhl Pepu Jaloviara, který byl váhově jen lehce těžší, ale podobný styl, takový silný wrestler. Pozval jsem si ho do Plzně na kemp, aby mi pomohl. Tam jsem viděl posun od prosince. Z Plzně jsem odjížděl spokojený, že jsem si udělal úkoly. Ve finále mi vlastně odložení zápasu pomohlo,“ prozradil Patrik Kincl pro Brainmarket, že mu hodně pomohli borci z OFA gymu.
Právě ve vyhlášeném slovenském gymu se v minulosti připravoval i Attila Végh, který líčil, jak ho ostatní borci doslova mučili. Díky tomu, jakým peklem si během přípravy prošel, pak však věděl, že ho v zápase nemůže potkat nic horšího. Nastupoval tedy s klidnou hlavou, která se jasně projevila. Attila totiž hned na začátku zápasu trefil, což byl vlastně pomyslný začátek konce, protože od té doby to bylo už jen o tom, kdy znovu tvrdě trefí.

Případní soupeři Karlose Vémoly by tak měli navštívit OFA gym, kde evidentně mají na českého Terminátora skvělý recept, na kterém je pak samozřejmě pracovat individuálně, což Kincl evidentně udělal.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 46

17.9. Frankfurt – OKTAGON 47

7.10. Bratislava – OKTAGON 48

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *