Rakic vyzývá Procházku a navrhuje i termín

Rakic Procházka

Rakic vyzývá Procházku a navrhuje i termín

Jak už jsme vás skrze celou řadu článků informovali, na vrcholu polo-těžké váhy je v poslední době hodně živo. Na prvních pozicích jsou totiž borci Blachowicz, Teixeira, Procházka a Rakic, kteří si mezi sebou průběžně vyměňují různé vzkazy. Nejvíce se k dění vyjadřuje Aleksandar Rakic, ale v poslední době se přidal i šampion Blachowicz. Jiří Procházka pak reagoval jen krátkou pokornou zprávou, ve které vysvětlil, že by zmínění borci měli držet slovo a že jeho cílem je nejkratší cesta k titulu. Právě titulovou bitvu má Jiří “slíbenou” díky drtivé výhře nad Reyesem, ale Rakic aktivně lobuje za vzájemný zápas. Nyní tak znovu přišel s další výzvou a dokonce nabídl i možný termín.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/28/prochazka-dovysvetlil-svuj-vzkaz-pro-blachowicze-a-rakice/

“Hlavní zápas týden před a nebo týden po turnaji UFC 267, který se koná v Abu Dhabí. Ty a já Jirko. Už žádné řeči o tom, že ten říkal tohle a tamto, protože minulost je minulost. Pojďme na to,” vzkázal Aleksandar Rakic na svém Twitter profilu, kde označil i UFC prezidenta Danu Whitea a matchmakera pro vyšší váhové kategorie Micka Maynarda.

Právě na turnaji UFC 267, který se koná na konci října v Abu Dhabí, dojde na titulovou bitvu Jan Blachowicz vs Glover Teixeira. Nabízelo by se tedy, že by se někdy kolem této bitvy odehrál i souboj Procházka vs Rakic. Je však otázkou, zda si to vedení bude přát. Určitou alternativou by bylo, že by se oba duely zařadily na jeden turnaj s tím, že Jiří by případně figuroval jako náhradník pro titulový zápas, o čemž se už několikrát spekulovalo. To by však našeho borce dostalo do hodně komplikované pozice, protože by se vlastně musel najednou připravovat hned na 3 možné soupeře.

Bude tedy hodně zajímavé sledovat, jak se celá situace vyvine. Fanoušci by samozřejmě Jirku rádi viděli zpět v boji, ale sám Denisa se delší pauze nebrání, protože aktuálně dokončuje studium, takže se mu čas navíc vlastně hodí.

3 komentáře na “Rakic vyzývá Procházku a navrhuje i termín”

  1. V žadnym pripade. Uz jen z principu, že Rakic zapas s Jirkou odmital kdyz Jirka do UFC prestupoval. Oznacil ho ze nechce nekoho kdo v UFC nema jeste zadne jmeno. A ted? Najednou Jirko pojd bojovat 😀 Vubec!!! A Janko po zapase Jirka vs Reyes oznacil Jirku jako pristiho vyzivatele. Takze co??? Na co si ty panáčci hrajou? Jiri vyklepej to tam a za to jak si nevidi do huby jim pripomen v zapase ze s tebou si hrat na hry nemaji. Dekuji amen.

  2. Pingback: Jiří Procházka přiložil ruku k dílu a pomáhal na Moravě | MMA Shorties

  3. Pingback: Týmy Lewise a Ganeho reagují na titulovou šanci | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *