Rakic předpovídá titulovou bitvu Soldic vs Kincl

Rakic Soldic Kincl

Rakic předpovídá titulovou bitvu Soldic vs Kincl

Včera bylo oficiálně potvrzeno, že se Patrik Kincl po dvou výhrách v rámci polského gigantu v řadě porve o titul šampiona organizace KSW. Na začátku září se totiž na turnaji KSW 63, který se bude konat v Chorvatsku a nebo Polsku (bude záležet na aktuálních opatřeních), utká se Soldicem, se kterým už měl v minulosti naplánovaný zápas, ale kvůli zranění ruky z něj musel bohužel odstoupit. Nyní však dostává další šanci, kterou bere jako nejdůležitější zápas prozatímní kariéry.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/18/mega-zapas-je-ztracen-ragozin-neuspel/

“Troufám si tvrdit, že jde o největší fight mé kariéry. Taky si troufám tvrdit, že půjde o jeden z top fightů na evropském kontinentu. Jsem rád, že jsem si tu cestu musel a dokázal vyšlapat! I’ll be ready!” vzkázal Patrik Kincl na svém IG profilu.

Patrik má samozřejmě před sebou obrovskou výzvu. Sám je aktuálně na 77. místě ve světovém žebříčku welterweight divize, zatímco Soldic okupuje v rámci světového žebříčku střední váhy krásné 36. místo. Je tedy jasné, že půjde o zápas dvou TOP borců, kteří mají zkušeností na rozdávání.

“Soldic vyhraje na KO,” předpovídá například Aleksandar Rakic, který už nějakou dobu neúspěšně vyzývá Jiřího Procházku, který však má primárně v hlavě titulovou šanci. Soldic během své kariéry hned 15 soupeřů ukončil na KO/TKO s tím, že celkem nasbíral 18 výher. Jen ve dvou případech museli o jeho vítězství rozhodovat bodoví rozhodčí.

Patrik však má na svém kontě také hezkou sérii výher. Od prohry s Vémolou, která přišla v roce 2018, totiž nasbíral 5 výher v řadě. Co se týče ukončení, tak je na tom Kincl ještě lépe, než jeho soupeř. Celkem totiž dokázal ukončit 18 soupeřů s tím, že pětkrát o jeho vítězství rozhodovali bodoví rozhodčí.

Čeká nás opravdu skvělý zápas, ve kterém bude domácí scéna samozřejmě fandit Patrikovi, který bude mít šanci pro ČR získat další cenný opasek.

3 komentáře na “Rakic předpovídá titulovou bitvu Soldic vs Kincl”

  1. Pingback: Khabib Nurmagomedov vysvětluje, jak je to s GOATy | MMA Shorties

  2. Pingback: Grizzly Jeremy Kimball se vrací zpět do boje | MMA Shorties

  3. Pingback: Miloš Petrášek aka Meloun udělal klíčové rozhodnutí | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *