Rakić není jediný! Jiří Procházka má dalšího zajímavého vyzyvatele

Procházka
V souvislosti s dalším soubojem Jiřího Procházky se v poslední době nejvíce skloňoval Krylov, který je na vrcholu divize jediný volný, a nebo vítěz jednoho z lednových soubojů Ankalaev vs Walker 2 a Blachowicz vs Rakić 2. Druhý zmíněný souboj však nakonec neuvidíme, díky čemuž se všechno trochu zamotalo.


 

Šampion Losene Keita se vytasil s kritikou a zadělal si na problémy

„Takhle to být nemělo. Je těžké vyjádřit, jak se cítím, protože hněv se mísí se smutkem. Odstoupit ze zápasu kvůli zranění je jedno z nejtěžších rozhodnutí, které může bojovník udělat. Ale někdy není jiná možnost, zvlášť když bojujete v TOP 5 a chcete předvést show na nejvyšší úrovni.

Místo toho, abych bojoval o formu, bojoval jsem s bolestí v každém tréninku. Dělal jsem, co jsem mohl, ale moje ramena potřebují operaci. V tomto stavu by bylo nezodpovědné a hloupé pokračovat v přípravě a jít do oktagonu.
     

Vždycky říkám, že když jdu bojovat, musím být stoprocentně připravený. Dlužím to sobě, svému trenérskému týmu, soupeři a především fanouškům. Předem vám děkuji za podporu! Čekám na termín operace, po které bude následovat rehabilitace a návrat k tréninku. Slibuji, že se vrátím silnější!“ vysvětlil Jan Blachowicz, proč musel odstoupit, a rovnou vysvětlil, co ho nyní čeká.

Ramena jsou zrádná, což ostatně Jiří Procházka dobře ví, takže je klidně možné, že teď polského chasníka nějakou dobu neuvidíme. 
    

Blachowicz nicméně cílí na bitvu s Procházkou

Blachowicz je sice zraněný, ale i přesto vyhlíží možný souboj s Procházkou. „Doufal jsem, že se vrátím do boje na začátku roku, ale nyní to spíše vypadá na léto. V první řadě musím na operaci, na kterou naváže rehabilitace a poté se uvidí, jak na tom budu. Nejprve se totiž musím dostat do gymu a vše si osahat. Chci být v první řadě při síle a až pak řešit další zápas. Jiří chce zápasit a Rakić taky, takže počítám, že si to spolu dají. Byl by to skvělý zápas, na který bych se moc rád podíval.

Poté bych si to s Jiřím rád dal a ideálně v Evropě. Možná Polsko a nás Národní stadion? Bylo by to epické. Mluvíme o tom už hodně dlouho, takže by to pro něj mohl být další zápas. Jiří má sice zvláštní styl, se kterým mu to vychází, ale který má i hodně děr,“ nechal se slyšet Blachowicz, který má stále v hlavě velkou evropskou bitvu. Plán je to samozřejmě hezký, tak uvidíme, jak moc se jej podaří naplnit.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *