Rafael Xavier jasně odpovídá na Vémolovu výzvu
V souvislosti s turnajem OKTAGON Prime 5 bylo překvapivě potvrzeno, že se na turnaji OKTAGON 33, který se koná na začátku června v německém Frankfurtu, objeví i Karlos Vémola. Ten má přitom dva týdny předtím boxerský duel s Marpem, ale evidentně je hodně natěšený i na MMA návrat, takže nasadí zběsilé tempo. Kdo však čekal, že se utká s Pirátem a nebo Kinclem, tak bude zklamán. Terminátor si totiž nově vyhlédl jiného soupeře. Je jím rozjetý Rafael Xavier, který se v rámci polo-těžké váhy postupně probíjí k titulu. Co na výzvu od Vémoly říká?
Wow!!! UFC se vrací do ČR a nabírá nečekané posily

“Další soupeř, kterého mám v hledáčku. Xaviere, jsi můj další cíl,” vzkázal Karlos Vémola jasně na svém IG profilu, k čemuž připojil tematický obrázek ze střelnice.

Ve čtvrtek jsme tedy Xaviera kontaktovali s tím, zda by se k celé věci nechtěl nějak vyjádřit a zda má vůbec o souboj s Vémolou zájem. Zprávy, které jsme posílali v portugalštině a angličtině, Xavier zobrazil, ale nereagoval. Potřeboval totiž čas, aby si nechal vytvořit grafiku, která mluví za vše.

“Jsem připraven,” sdílel dnes Xavier na svém story grafiku, na které je Terminátor a známá postava ze hry God od War Kratos, podle kterého má Rafael přezdívku. Brazilec je tedy evidentně připravený se s Vémolou na začátku června na turnaji OKTAGON 33 utkat. Zápas by to byl jistě hodně zajímavý.
 

Na druhou stranu, pokud Xaviera dostal na zem Toledo, tak to rozhodně zvládne i Vémola. Klidně bychom tak mohli dostat ten samý, několikrát viděný průběh, kdy Vémola hned na začátku vezme soupeře na zem a tam ho neúnavně trápí. S jistotou však nelze nic předpovídat.

Souboj by dával smysl i s ohledem na to, že Xavier v Německu žije, takže by jeho duel se známým českým borcem jistě přitáhl hodně pozornosti, což by se při premiérovém turnaji na německé půdě rozhodně hodilo. Uvidíme tedy, zda se všechny strany domluví a my tak skutečně dostaneme souboj Xavier vs Vémola.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / IG Vémola


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *