Rafael Fiziev predikuje zápas mezi McGregorem a Chandlerem

Fiziev
Rafael Fiziev si na turnaji UFC 286 připsal porážku na body s Justinem Gaethjem. Ještě předtím se podělil o svůj názor na to, jak by to mohl dopadnout očekávaný zápas mezi Conorem McGregorem a Michaelem Chandlerem. Tento duel by se měl uskutečnit ve druhé polovině tohoto roku.
Šampion PFL byl vyhozen z reality show kvůli sexuálnímu obtěžovaní!

Rafael „Ataman“ Fiziev (12-1) byl při svém debutu v UFC v roce 2019 ukončen v prvním kole, ale od té doby Fiziev vyhrál už šest zápasů v řadě. Poslední dvě vítězství třicetiletého borce byla obzvláště působivá, když v roce 2021 ukončil Brada Riddella kopem z otočky a loni v červenci knokautoval bývalého šampiona lehké váhy Rafaela dos Anjose. Před svým soubojem byl Fiziev dotázán, jak tipuje souboj Conora McGregora a Michaela Chandlera.  
„Je to zajímavý zápas,“ začal Fiziev. „Jestli uvidíme McGregora ve formě, kterou měl v posledních zápasech, tak si nemyslím, že by zvítězil. Ale Chandler je soustředěný, je pořád stejný. Je motivovaný, myslím, že na tento zápas čeká už velmi dlouho a pořád si o něj říká. Pokud do toho půjde stejně jako vždy, tak si myslím, že to bude jeho večer.“ 

Kromě toho, že McGregor zapsal v posledních čtyřech zápasech bilanci 1:3, zažil v minulých letech také skandály mimo oktagon. Objevily se spekulace, že trénování v reality show The Ultimate Fighter může být pro irského zápasníka pokusem získat zpět na své reputaci, kterou si vydobyl během svého vzestupu v UFC. Ovšem jeho návrat do klece je stále ve hvězdách, protože se nejdříve musí vrátit do testovacího programu USADA. Minimálně po půl roce a dvou odebraných negativních vzorcích, se pak může vrátit do oktagonu UFC.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *