Rád hledá medvědy, nyní prověří přemožitele Mikea Tysona!

Český boxer Josef Pekárek dostal příležitost, která se neodmítá. Již tuto sobotu ho čeká boxerský zápas se světovou legendou Dannym Williamsem, který se proslavil díky knockautu Mikea Tysona v roce 2004. Od té doby však uplynula nesmírně dlouhá doba a Pekárek věří ve své vítězství. Duel se uskuteční na turnaji RFA 10 v Havířově. Vstupenky jsou k dostání na Predpredaj.sk a Ticketportal.cz.

Nejprve chce ukončit Siváka a potom přejít do MMA!

Velká část bojovníků má nějakou volnočasovou aktivitu, která jim umožňuje zcela se od bojových umění odreagovat a odpočinout si. Josef Pekárek je vášnivý turista a rád spojuje pěší turistiku s hledáním medvědů. „Ve volném čase hodně chodím po horách, v létě na túry a v zimě na skialpy. Miluji Tatry a rád hledám medvědy,“ popsal pro organizaci RFA své aktivity.

Není žádným tajemstvím, že postojáři mají za sebou ve srovnání s bojovníky MMA obrovské množství zápasů. Pekárek není výjimkou, mezi provazy už má bohaté zkušenosti a může se pochlubit několika velkými úspěchy: „Stal jsem se vicemistrem České republiky v boxu, pětkrát jsem skončil třetí a vyhrál jsem národní extraligu. Celkem mám na svém kontě 150 zápasů, 103 vítězství, 44 porážek a 3 remízy,“ Vyjmenoval své největší úspěchy.

Přestože má Pekárek za sebou působivou kariéru, široká veřejnost o něm dosud neměla příliš příležitostí slyšet. To se tuto sobotu změní, protože ho v dalším zápase prověří světová legenda a jeden z šesti přemožitelů Mikea Tysona – Danny Williams. „Zápasit s Dannym je pro mě obrovská čest a já si této šance opravdu vážím,“ řekl Pekarek.

„Netuším, jak bude zápas probíhat, uvidíme. Nevím, co mohu od soupeře očekávat. Bude to boj a já ho chci vyhrát. To, že dal knockaut nejlepšímu boxerovi všech dob, bude mít vždy velkou váhu. Tohle vítězství už mu už nikdo nikdy nevezme, klobouk dolů před ním. Jako sportovec má můj velký obdiv,“ Jak tento souboj dopadne uvidíme 13. května v Havířově a sledovat jej můžete prostřednictvím PPV RFA.

Zdroj: RFA

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *