Puetz reaguje na prohru! Kdy se vrátí do boje?

Stephan Puetz Viktor Pešta
První titulový zápas v rámci OKTAGON polo-těžké váhy bohužel nedopadl úplně tak, jak jsme si asi přáli. Dostali jsme sice tři kola skvělé bitvy mezi Viktorem Peštou a Stephanem Puetzem, ale vše nakonec “zhatil” lékař, který bohužel německého borce nepustil do dalšího kola s odkazem na ošklivou tržnou ránu na nose. Šampionem se tedy stal Viktor Pešta, ale právě s ohledem na výsledek se samozřejmě mluví o možné odvetě, která by se v tomto případě skutečně nabízela. Jak na výsledek reagoval sám Puetz a kdy je případně schopen se vrátit zpět do boje?
Vémolova podmínka! Duel Pirát vs Vémola je už teď v ohrožení?

“Co se týče nosu, tak je to staré zranění, ke kterému došlo asi před 6 lety. Čas od času se to bohužel otevře. Je to v oblasti, kde to není nijak extra nebezpečné. Jestli někdo sledoval mé zápasy, tak ví, že jsem bojoval se zničenými koleny, utrhanými vazy a tak podobně. Dokud mám k dispozici nějakou končetinu, tak pokračuju v boji. Rozhodně tedy nejsem spokojený. Nechci tím nijak zpochybňovat Viktorovu výhru, je to prostě součást tohoto sportu. On vyhrál, ale myslím si, že je i v jeho zájmu, aby titul vyhrál nějakou normální cestou. Takhle by to měl mít šampion nastavené,” rozpovídal se Stephan Puetz na po-turnajové tiskové konferenci.
Zastavení zápasu bylo skutečně nešťastné, ale doktor své rozhodnutí vysvětloval tím, že tržná rána byla až na kost, takže bylo nutné souboj zastavit. Stephan je však na podobné zranění asi zvyklý, takže bude velice brzy připraven naskočit zpět do boje, “Dejte mi týden. Potřebuju jen vyřešit stehy a můžeme jít na to.”

Pokud vše půjde dobře, tak bychom se odvety mohli dočkat skutečně hodně brzy. Promotér Ondřej Novotný má totiž v hlavě menší vizi, která by se fanouškům určitě líbila, “Stephan o tom mluvil hned a řekněme, že je to takový výsledek, který se nabízí. Zároveň si řekněme, že není na dohled zase tolik bojovníků na této úrovni. Máme samozřejmě nějakou předdomluvenou dohodu s Ragozinem. Máme nějakou dohodu s Kratosem… Jsme rádi, že se nám otevírají možnosti. Uvidíme, jak to bude vypadat se Stephanem a kdy bude moct být zpátky. Myslím si, že když bychom se všichni domluvili, tak třeba mít 30.12. dva tituláky?”

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *