Psycho! Filip Grznár reaguje na zákeřný útok od Aleše Bejra

Filip Grznár Aleš Bejr
 

Filip Grznár má za sebou hodně hektický týden. Během 7 dnů totiž stihl nastoupit do dvou zápasů s tím, že v tom prvním byl tvrdě ukončený a druhý naopak sám ukončil hned v prvním kole. Právě s ohledem na výsledek souboje z turnaje IAF 5 se spekulovalo o tom, že Grznár nenastoupí, protože inkasoval tvrdé KO a navíc si poranil oko, ale to kontroverzního borce nezastavilo. Navíc si vlastně mohl střihnout i třetí zápas, protože po jeho výhře vtrhl do klece rival Aleš Bejr, který Grznára napadl ze zálohy a byla z toho velká mela.
Problém? Proč Buffer nevyhlásil Jiřího Procházku s přezdívkou BJP?

“Omlouvám se všem, kteří na mě sázeli a kteří mi věřili. Bohužel se mi ozvalo staré zranění. Mám prasklou rohovku, ale do příštího zápasu budu připravený. To je za týden. Tohle je otázka tak tří dnů. Nepříjemná věc, už mi na to jeden zápas skončil. Nicméně, jede se dál. Jede se dál! A kdyby se chtěl někdo ptát, jak mi je, tak mi je dobře. Osss,” vzkázal Filip Grznár na svém IG profilu se zalepeným okem po turnaji IAF 5, kde byl ve druhém kole ukončený.

Právě organizace IAF sice dala doporučení, aby Filip do dalšího zápasu nenastupoval, protože je to velké zdravotní riziko, ale na to Grznár nedbal a místo toho šel do dalšího boje, který jasně ovládl. “Bylo to dobré, bylo to skvělé, bylo to nejlepší. Povedlo se mi sundat boxera v postoji. Na té zemi už to bylo jasné. Zem má prostě relativně kvalitní. Mám z toho radost. Spravil jsem si reputaci. Děkuju všem lidem, kteří za mnou stáli. Fakuju všechny lidi, kteří za mnou nestáli. Prostě klasika u Grznárů,” reagoval Filip Grznár skrze svého kamaráda Grega.
 

Po souboji pak vtrhl do klece rival Aleš Bejr, kterého Filip už nějakou dobu vyzývá a byla z toho velká mela. Přítomná ochranka měla hodně co dělat, aby agresivního Bejra dostala z klece. “Já tu špínu rozmrdám, ty vole. To plešaté prase. Já ho zabiju. Ty mrdko. Jsem to nečekal. Chcípneš, kdyby to nezastavili,” křičel Filip v kleci na Bejra, kterého hned několik zástupců ochranky doslova vynášelo z klece. Je tedy více než pravděpodobné, že se na další Clash akci dočkáme právě souboje Grznár vs Bejr.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)