Průvodce MMA Shorties Fantasy League! O co se hraje?

Po delší době se vrací vaše oblíbená Fantasy Liga s jednoduchým podtitulem – MMA Shorties League. Věříme, že tato sezóna bude průlomová a zapojí se do ní, co nejvíce uživatelů, abychom se zase mohli o něco zlepšit a přinesli Vám v budoucnu ještě kvalitnější produkt. Jak tedy bude tato sezóna vypadat?

Šampion Nate Diaz nechce zápasit s Khamzatem Chimaevem

Zahájení a ukončení

Tato sezóna nás vrací de facto ke kořenům, což znamená, že se zaměříme na všechny možné velké turnaje. Dobře si zapište start nové sezóny, který je naplánován na 10.9., kdy nás čekají hned dva galavečery – KSW 74 a UFC 279, kde se v hlavním zápase utkají Khamzat Chimaev s Natem Diazem a na KSW Phil De Fries s Ricardem Praselem. První sezóna MMA Shorties League vyvrcholí turnajem UFC 286, který by měl být na programu v dubnu 2023. Poté budou vyhlášeni vítězové.

Turnaje

S jakými galavečery se můžete ve fantasy lize setkat? Určitě to budou turnaje UFC, OKTAGON, RFA, KSW, ale také se zaměříme na větší turnaje organizací Bellator a ONE FC. Tudíž budete muset ve svých znalostech ukázat velký přehled, který vám později zajistí umístění v TOP 10.   

Vítězové a ceny

První desítka se může těšit na věcné ceny jako jsou trička, kšiltovky, pásky, klíčenky, ledvinky od značky Pitbull West Coast UFC kartičky – včetně podepsané kartičky od Jiřího Procházky a další věci spojené s MMA. Do Fantasy se zapojíte ZDE.

Procházka

Připomenutí bodování

Za uhodnutí vítěze zápasu dostává tipující 1 bod. Pokud trefí vítěze, tak se následně posuzuje tip na způsob ukončení, za který lze získat 3 body. Pokud tipující uhodne vítěze i způsob ukončení, tak se posuzuje i tip na kolo, za který je možné získat 5 bodů. Za “dokonalý” tip, tedy uhodnutí vítěze, způsobu ukončení i kola, lze maximálně získat 9 bodů. V případě, že tipující označí, že zápas skončí na body, může získat maximálně 4 body za vítěze a způsob ukončení, protože kolo se logicky neposuzuje.

Pro tipující jsou zároveň připraveny i dva druhy bonusů. Bonus 1 ve formě 5 bodů a stříbrného štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze daného turnaje. Bonus 2 ve formě 10 bodů a zlatého štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze i způsoby ukončení.

Záporné body za špatné tipy se neudělují, takže platí, že čím více natipujete, tím více můžete případně získat bodů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *