Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč?

Ondřej Novotný Karlos Vémola

V návaznosti na turnaj OKTAGON 35 se samozřejmě mluví o odvetě Kincl vs Vémola 2, která zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale na které se jistě bude v blízké době intenzivně pracovat. Tím však Vémolovy plány na tento rok původně nekončily. Terminátor měl totiž v hledáčku dalšího soupeře, ale s tím se minimálně letos rozhodně neutká.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

“Můžeme to potvrdit, že tam nebude,” reagoval promotér Ondřej Novotný na dotaz od MMA Shorties, za už je jisté, že Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 36 v Německu startovat nebude. “Strašně o to stál. Já tomu rozumím a my bychom o to stáli taky, ale myslím si, že má před sebou (velký zápas) a hlavně za sebou dvě operace. Já jsem mu říkal, že má dvě operace, tři zápasy a ještě jeden ho čeká, že ve své nejaktivnější sezone udělal 5 zápasů, tak pojďme být střízliví. On, když se rozjede, tak by zápasil každý měsíc. Já to respektuji a baví nás to, ale myslím si, že krátce po novém roce tam máme další zajímavou věc, o kterou bude určitě stát, tak jsme se domluvili, že to chápe.”

Sám Karlos totiž mluvil o tom, že by chtěl v Německu nastoupit do těžké váhy a ideálně s Moeilem bojovat o volný titul šampiona těžké váhy. Toto přání se mu však zatím nesplní. Moeil se totiž utká s Kimballem, což slibuje hodně zajímavou podívanou. Vémolu pak s největší pravděpodobností, pokud se všechny zúčastněné strany domluví, čeká odveta s Patrikem Kinclem, na kterou fanoušci a vlastně i sami bojovníci čekají už od dob XFN, kdy nám byla poprvé slíbena.

 

Vémola vtrhl do oktagonu a začal “promovat” odvetu 

“Pojďme si sednout po této akci a po tiskovce. Měl jsem v přípravě nějaké zdravotní potíže. Nechci si tento večer a tuto výhru, na kterou jsem se nadřel, konečně jsem prodal ty zbraně, kazit touhle osobou,” odmítl Patrik Kincl po obhajobě titulu jakékoliv konverzace o rivalu Vémolovi.

Ten se na to konto vydal do oktagonu s tím, že mu v tom promotér Neruda zabránil. To však Terminátora neodradilo. Pokud se do klece nemohl dostat dvířky, tak to vzal jinou cestou a do oktagonu zkrátka skočil a hned se chopil mikrofonu.

“Sereme na Patrika Kincla. Tohle je to, co si nepřál. Já mu gratuluji k dnešnímu vítězství. Byl to neuvěřitelný výkon, ale měl by se ten pás užít do konce roku, protože na konci roku ho budu mít zpátky. Jako že se Terminátor jmenuju,” vyhlašoval Vémola do mikrofonu, zatímco na něj brněnská hala bučela. Fanoušci mu totiž měli evidentně za zlé, že za každou cenu musel strhnout pozornost k sobě a tak překazit okamžiky, kdy si mohl Kincl užívat první obhajobu titulu.

 

Organizace OKTAGON MMA pak ještě v návaznosti na tento incident zveřejnila video, jak Vémola odchází z oktagonu a potkává se právě s Kinclem, kde mu znovu zopakoval, že má pás jen dočasně, “Ten pás máš do konce roku. Máš ho do konce roku, abys věděl.”

“Nikoho nezajímáš,” odvětil jen Patrik Kincl, který nechtěl s rivalem nijak více diskutovat.

Zajímavé drama, které samozřejmě vede k jedinému – k odvetě, na kterou už všichni tak dlouho čekáme. Původně jsme se jí měli dočkat ještě v rámci XFN, ale nakonec snad přijde letos na konci roku v hlavním zápase turnaje OKTAGON 38. Pokud se tedy všechny zúčastněné strany domluví, což je hodně pravděpodobné.
 15 komentářů na “Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč?”

 1. novotny prestan lezt karlosovi do prdele…uz je to trapny…ubozaku….nadrzovani atd….a pry professional.. haha….

 2. Kincl je slabej a nikdy neporazí Karlose protože na něj prostě nemá nikdo kromě Atilky. Takže bude jen machrovat a kličkovat

 3. Pingback: PR tah? Šampion Kincl vysvětluje, proč se polovinou bonusu rozhodl pomoct

 4. Pingback: VIDEO: Teixeiru a Pereiru museli při divokém sparingu odtrhávat | Shorties

 5. Pingback: Alex Lohoré mluví o budoucnosti! Půjde cestou střední váhy nebo welteru?

 6. Pingback: Proč se Patrik Kincl nevyjadřuje k odvetě s Vémolou? Kdy se začne jednat?

 7. Pingback: Promotér Novotný reaguje na OKTAGON 35 a velebí výkon Dohnala

 8. Pingback: Respekt! Vojtěch Garba, dle slibu, daroval svůj bonus na dobrou věc

 9. Pingback: OKTAGON odebírá šampionovi titul a nechá o něj bojovat mladé pušky

 10. Pingback: RFA? Šampion Patrik Kincl líčí, jak je v OKTAGONu spokojený | Shorties

 11. Pingback: Kalašnik vysvětluje, proč "na Juráčka" naběhal v kleci kilometry v postoji

 12. Pingback: Wow! Rosas v 17 mlátí dospělé muže a dnes bude bojovat o UFC smlouvu

 13. Pingback: Ignor? Šampion Ngannou prozrazuje, jak je na tom jeho nový kontrakt

 14. Pingback: White velebí 17 letého borce, který po zisku smlouvy cílí na titul a Jonese

 15. Pingback: Šampion Kincl musel ženě koupit lístek? Promotér reaguje a vysvětluje systém

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *