Promotér Ondřej Novotný odpovídá na kritiku od Fapša

Ondřej Novotný Sebastián Fapšo RFA OKTAGON MMA

V souvislosti s blížící se akcí RFA Grand Opening, které vévodí duely Avramovic vs Ďatelinka a Plavec vs Fapšo, se právě poslední jmenovaný pro Sport.sk otevřeně rozpovídal o promotérovi Novotném i OKTAGON výplatách a vyzdvihl organizaci RFA. Odpověď na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat, protože se ve svém posledním vysílání k věci vyjádřil přímo Ondřej Novotný, který nabídl svůj názor a pohled.

“Hvězdu” Clash of the Stars Kolesa už policie zadržela

“Co na to mám říct? Tank je bezpochyby velký talent. To, co říká, je bezpochyby hovadina. Zajímalo by mě, jak moc se bije za kolegy na kartě. Za svého soupeře. Za lidi, kteří tam startují. Jestli ví, za jaké peníze tam startují, když u nás startoval za korunu, když do té doby to byla jeho nejlepší výplata. Startoval tam kurva rád. Jeho manažeři o tom měli velký zájem. Vypráví o tom, jak kdyby tam startoval pod pohrůžkou násilí a jak kdybychom mu drželi zbraň u hlavy. Chápu, že když míříš ke hvězdám a letí ti ta raketa, tak najednou dokážeš říct spoustu věcí. Každého nás to potkalo. Nemám s tím vůbec žádný problém. Víc k tomu asi neřeknu, protože toho kluka obdivuji. Je to fantastický bojovník a přeji mu jen to nejlepší,” reagoval Ondřej Novotný v rámci svého pořadu MMA Letem Světem.
 

Fapšovo vyjádření

“V první řadě, Novotný si musí uvědomit, že oni nedělají z bojovníků hvězdy. Ty ze sebe dělají bojovnici sami skrze výkony, odříkání, dřinu a oheň. A dobrými výkony posouvají dopředu i OKTAGON, ne naopak. Věřím, že si popularitu a peníze získám i v postoji. Když budu nejlepší na světě, v což věřím, že budu, tak mě každý bude znát i bez MMA,” reagoval Fapšo pro Sport.sk na otázku ohledně možného přestupu do MMA a vyjádření Ondřeje Novotného, který ve zkratce mluvil o tom, že Fapšo se zatím chce držet v ringu a že tím možná z hlediska marketingu trochu ztrácí čas.

Fapšo byl jedním z borců, které jsme mohli blíže poznat díky projektu OKTAGON UDG, kde například tvrdým naskočeným kolenem ukončil Bahníka. Nyní už je však součástí RFA. Proč se vydal tímto směrem? “Je to hlavně proto, že v OKTAGONu platí suché z nosu. RFA se lépe stará o bojovníky. Sice teprve začínají, ale můžu to potvrdit. Věřím, že když se dostanou do čela, což se dostanou, tak se budou o bojovníky starat ještě lépe…
Teď možná OKTAGON zvýšil honoráře, aby jim bojovníci neodcházeli. Ale jinak za zápas v malých rukavicích dostanete v OKTAGONu 1500-2500 euro (cca 37 000 – 62 000 Kč) a hrozí vám zranění na půl roku, rok a můžete si i smrtelně ublížit. Pojištění? Pokud si ho neuděláte a neplatíte sami, tak žádné není. Zmrzačíte se za pár korun a pak vám řeknou, že z vás dělají hvězdu. Nejsou tak velcí, jak si myslí. Organizace je jen tak velká, jak jsou velcí její bojovníci.”

Fapšo rovněž vysvětlil, jak se RFA o své bojovníky stará, “Když člověk něco potřebuje, tak zvedne telefon a oni vám to pomohou zařídit. Jde o maséra, fyzioterapeuta, cokoliv. Pro začínající bojovníky je to velká pomoc. V OKTAGONu vám řeknou kdy a kde je zápas a musíte se zařídit. Přijdou vás natáčet tehdy, kdy vám řeknou. Sponzory si hledáte sami. Nemáte peníze na přípravu? Bohužel. A potom očekávají výkon.”
Uvidíme tedy, jak se bude Fapšovi při RFA premiéře dařit. Proti sobě má totiž houževnatého Plavce, který nedávno zápasil i v Rusku v odnoži ruské organizace RCC Fair Fight. Galavečer RFA Grand Opening, na kterém vystoupí Ďatelinka, Fapšo, Brož, Fajk, Wittner a mnozí další startuje již tuto sobotu 14.5. a sledovat jej můžete na realsport.tv

Zdroj: Sport.sk

Úvodní foto via OKTAGON MMA2 komentáře na “Promotér Ondřej Novotný odpovídá na kritiku od Fapša”

  1. Pingback: Šéf OKTAGONu Novotný vysvětluje překryv termínu s RFA

  2. Pingback: Ondřej Novotný reaguje na turnaj RFA Grand Opening

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *