Promotér Ondřej Novotný chválí RFA a gratuluje Marpovi?

Ondřej Novotný Vémola Marpo
 

Už dnes nás čeká turnaj OKTAGON UDG, který zakončí příběh kolem souboje Vémola vs Marpo, který začal už na turnaji XFN: Marpo vs Rytmus, kde Karlos Vémola po výhře rapera vyzval. V souvislosti se soubojem jsme se samozřejmě dočkali celé řady rozhovorů, které v několika případech vedl i promotér Ondřej Novotný, který byl ze strany Marpa a následně i fanoušků obviněn z toho, že moc držel na straně Vémoly. Novotný však vysvětloval, že podle sebe byl nestranný a že s ohledem na to, co Marpo udělal, by klidně zaujatý být mohl. Marpa totiž na konci roku v rámci RFA čeká duel s Iljou Škondričem, který byl oznámen na únorové tiskové konferenci, tedy hodně dlouho před jeho konáním, čímž se konkurence evidentně snaží využít pozornost kolem duelu Vémola vs Marpo.
Legendární Konečný naznačuje, že je duel Vémola vs Marpo domluvený?

“Já jsem spokojenej. Dělaj to skvěle, pokračoval bych v tom,” reagoval Ondřej Novotný pro iSport.cz na otázku, co na základě dvou proběhlých akcí říká na RFA.

Novotný se v rámci rozhovoru rovněž vyjádřil ke své údajné zaujatosti a držení strany s Vémolou, “Jsem vlastně rád, že to všichni řeší. Nemám opravdu pocit, že bych mu nadržoval. Společné rozhovory jsme dělali celkem tři a nikdo vlastně nic neříkal. A v momentě, kdy Marpo začal fňukat, všichni ti, co přejí Karlosovi pád, naskočili na jeho vlnu a k fňukání se přidali. To je chytrý tah, gratuluji Marpovi, ale tam to začíná a končí.”

Promotér přitom upozorňoval, že by klidně mohl být zaujatější, protože Marpo podepsal zápas v rámci RFA, který byl oznámen dlouho před soubojem se Škondričem i dlouho před samotným duelem s Vémolou, “Jsem v pohodě, když něco takového podepíše, ale v momentě, kdy to začne řešit dříve veřejně jenom proto, aby se svezli na našich penězích, na tom, co my do toho narveme, a udělá to takhle… Ve své branži by to nikdy neudělal, protože by mu všichni flusli do ksichtu. Mně to udělal jakožto kamarádovi. Udělal to neprofesionálně a nelidsky. A udělali to oba dva, jak on, tak jeho manažer Tauchen. Nebudu říkat věci kolem toho, jak to bylo. Oni to vědí a cítí, že to nebylo fér.”

Jak to vnímá Marpo?

“Nemůže mi zkrátka odpustit, že jsem si dopředu domluvil zápas v jiné organizaci. Já přitom o RFA nikde ani nemluvím. Nemám proč, teď se soustředím jen na Karlose. Na rovinu říkám, že jsme s tím zápasem mohli jít jinam, ale já chtěl bojovat za OKTAGON. Na co jsme si plácli, to jsem dodržel. A myslím si, že Ondra může být jen rád, protože to bude historicky největší boxerský zápas, který tu kdy byl,” rozpovídal se už v týdnu Marpo pro Kaocko.cz.

“Žádný,” odpověděl na otázku, jaký má aktuálně s Novotným vztah, ale poté doplnil, “Asi takhle, známe se asi dvacet let. Pozdravíme se, napíšeme si, ale na pivo spolu nechodíme. Já mám kamarády v kapele, a to nemyslím nijak špatně.”

“Je uražený. Na druhou stranu, má smlouva s OKTAGONem ležela dva roky na stole a nikdo ji hodně dlouho nepodepsal. Zkrátka asi nebyl čas. Ale takhle, nemám rád to, co se teď děje třeba Ondrovi Brzobohatému, jak se veřejně řeší jeho rozvod. Já radši věci nechávám za zavřenými dveřmi. Jestli má někdo problém, pojďme se sejít a v klidu si to vyříkat. Vzkazovat si něco přes média mi přijde jako píčovina. Já bych teď také mohl říct, jaké všechny věci se dějí za záclonou, ale to se nedělá. To se tomu člověku říká přímo do očí,” uzavřel Marpo s tím, že by si v rámci OKTAGONu určitě rád dal další zápas, “Já budu jen rád. OKTAGON dělá špičkovou práci, třeba promo a produkci má na skvělé úrovni. Jen by se mi líbilo, kdyby Ondra trochu potlačil své ego. Tohle totiž nefunguje na kamarádské bázi. Je to čistý byznys.”

Zdroj: iSport.czKaocko

Úvodní foto via OKTAGON MMA / RFA


 

1 komentář na “Promotér Ondřej Novotný chválí RFA a gratuluje Marpovi?”

  1. Pingback: Polská výzva?! S kým se Karlos Vémola utká v Německu? | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *