Promotér Novotný se kriticky vyjadřuje směrem k organizaci RFA

Ondřej Novotný RFA Marhanský

V posledních dnech jsme se dočkali hned několika přestřelek mezi organizacemi OKTAGON MMA a RFA, respektive mezi jejich promotéry. Vše “začal” promotér Boris Marhanský, který se na svém IG profilu rozepsal o tom, jak RFA přišlo o zamluvenou halu, na což promotér Ondřej Novotný reagoval ve svém vysílání.

Promotér Ondřej Novotný popisuje, jak mu UFC vystavilo stopku

“Když neustále lžeš a podvádíš… Říkal jsem to už na začátku, jaký z toho mám pocit a v tuto chvíli je to ověřený fakt, nikoliv nějaký můj pocit, s kým se na scéně budeme potýkat. Dřív nebo později ti to vesmír vrátí. Myslím si, že už jste si všichni mohli udělat názor.

Co se týká Ivana, aby jej přesvědčovali pár dnů před zápasem, ať se vysere na platnou smlouvu a ať jí vlastně poruší. To mi přijde neskutečné. Ivan k tomu vydal nějaké vyjádření. Bylo to trošku jinak. Myslím si, že on to moc dobře ví. On si něco řekl s Attilou, my to všichni víme, jak to bylo. Myslím, že si nemůže na nic stěžovat, že jsme se domluvili. Máme novou smlouvu.
 

Neustále nám někdo chodí za bojovníky s platnou smlouvou. Je to tady od začátku. Vypráví jim o tom, ať jí poruší, že se za ně postaví. Slibuje a tak dále. Co chceš říct člověkovi, který vstoupí na scénu tím, že si nakoupí falešné fanoušky, že rozdává lístky, že mluví o halách, které vyprodal, přitom k tomu neměl blízko ani z deseti procent. Co chceš říct člověku, který přijde na tiskovou konferenci a používá prohlášení, které jsme my vymysleli, a vypráví o tom, že jde do nejtvrdšího města republiky. Co na to mám říct? Co mám říct člověkovi, který volá našim dodavatelům, aby 23.7. mohl dělat v Ostravě open air, když všichni vědí, že je to náš termín a tak dále. Co na to máme říct? Je nám to u prdele…

Komunikovat se dá s lidmi, kteří s tebou komunikovat chtějí. My, když jsme začínali, tak jsme za všemi slušně přišli a myslím si, že se ke každému chováme korektně. V Košicích jsem nebyl 3 roky. Do haly Steel aréna jsem nikdy nevolal. Do Steel arény se nechystáme. V Košicích proběhne více než 2 roky odkládaný turnaj v termínu, který Juraj Winkelmes pořádal turnaje East Pro Fight v době, kdy tihle kluci ještě ani nevěděli, že MMA, box nebo cokoliv jiného existuje.
 

Myslím si, že si každý může udělat názor sám. Za mě osobně? Ať tam turnaj udělají. Hodně štěstí. Jestli poslouchá ředitel Steel arény, za mě osobně, já bych jim to nadělil… Vím o tom pravděpodobně nejméně z vás, proto na to opravdu nemáme čas a protože nás to opravdu nezajímá. Více k tomu asi říct nemohu. Kdo s čím zachází, s tím taky schází. Tím jsme si asi řekli vše,” reagoval Ondřej Novotný v rámci svého vysílání MMA Letem Světem..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *