Promotér Novotný reaguje na to, jak do toho KSW na českém území ne/šlape

Novotný KSW

Organizace KSW sice avizovala, že pro ni bude Česká republika jen okrajový trh, ale nakonec se k nám v krátké době chystá už podruhé. V polovině října totiž v Třinci doručí turnaj KSW 87, který nabídne celou řadu známých domácích tváří. Je evidentní, že se KSW poučilo z minulé akce v Liberci, kde bylo jen pár domácích jmen, a upisuje české tváře jako na běžícím páse. Co na to říká OKTAGON promotér Ondřej Novotný?


 

Chimaev dal Švédsku, které mu dalo domov, sbohem a emigroval do nové země

Ondřej Novotný se po turnaji OKTAGON 46 pro iDNES.cz rozpovídal o další expanzi, ale konkrétní země nechtěl úplně jmenovat, „Asi o nich nechci mluvit, trh je hrozně soutěživý. Sami jsme viděli, když Poláci z KSW říkali, že do Česka přijedou jednou. Teď to tak není, chystají druhý turnaj, podepisují víc českých bojovníků a mají chuť na věci, co dřív neměli. Je to ok, ale člověk vidí, že nemůže věřit nikomu.“

Je evidentní, že do toho KSW hodně šlape a že chce domácí fanoušky zaujmout. „Upřímně, do toho nějak extra nešlapou. Nebo jestli tohle znamená šlapat, tak ok. Každopádně to je otázka hlavně na ně, mně to je upřímně jedno.

 

Není to záležitost, kterou bych chtěl ovlivňovat nebo které bychom se snad báli. Co říkám, je to, že nemůžeš na trhu nikomu věřit. On je malý, všichni se známe, a i když si něco řekneme, pak je to jinak. A vidíš, že nemůžeš říkat, co chceš udělat, protože ti do toho pak někdo hodí vidle. Vidíme to na bojovnících, na zvyšování cen a tak podobně.“

Uvidíme tedy, jak se KSW druhý akce na české půdě povede a kdy případně přijde další, protože je jasné, že se polský gigant bude chtít na náš trh zaměřit dlouhodobě.

KSW 87 – Prozatímní Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk 205 lbs

Vojta Garba vs. Michał Dreczkowski 205lbs

Lukáš Dvořák  vs.  Adrian Dudek 192 lbs

Štummer vs. Kareta – 145lbs 

Carl McNally  vs.  Tobiasz Le 135 lbs


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *