Promotér Novotný reaguje na OKTAGON 35 a velebí výkon Dohnala

Ondřej Novotný OKTAGON Dohnal

Po menší srpnové pauze jsme se dočkali další OKTAGON akce, kterou byl turnaj OKTAGON 35 v Brně. Ten nabídl titulovou bitvu Kincl vs Lohoré, ale také několik návratů i domácích bojovníků, které publikem hlasitě podporovalo. Jedním z nich byl i Jakub Dohnal, který všechny překvapil tříkolovou bitvou s Moonem, ve které se oba borci nelítostně přestřelovali a přebíjeli, ale ani jeden ne a ne padnout, takže o vítězi nakonec museli rozhodovat až bodoví rozhodčí, kteří to viděli pro domácího borce.

Promotér Ondřej Novotný Vémolovi velké přání nesplní! Proč?

“Obrovskou senzací večera byl zápas Jakuba Dohnala s Davidem Moonem. Ten zápas musíš vidět! Dohnal předvedl neuvěřitelný výkon a přesto byl na hraně porážky, když dal David “spinning elbow” – chcete-li “loket z pekla” a Kuba jej dokázal nejen sežrat, jak se říká, ale především bravurně ustát! Zápas večera. Gratuluji a dekuji za zážitek,” reagoval Ondřej Novotný na svém IG profilu.

Souboje Moon vs Dohnal a Roušal vs Bartl skutečně patřily k tomu nejlepšímu, co celý turnaj nabídl. Jakub Dohnal byl navíc díky svému výkonu hodně blízko bonusu, ale ten si nakonec odnesl šampion Patrik Kincl, který doslova zdemoloval Lohorého, kterému nedal sebemenší šanci a poprvé tak obhájil titul šampiona střední váhy.

  

“Často se mě ptají, v čem jsme tak strašně jiní… Bez nadsázky řeknu – je to VÁŠEN pro to, co každý z nás dělá a co k tomu cítí! Nadšení, které vládne u lidí, kteří s námi pracuji, u fanoušků, kteří k nám chodí, u bojovníků, kteří v OKTAGONu bojují – je totiž nakažlivé. A taky nepřenosné. Nedá se koupit, přeplatit, okopírovat, vzít a přenést jinam… Je to čirá radost, která se nese celou halou a všichni jí pokaždé ten večer cítí a dýchají. A díky tomu se pak mohou dít doslova zázraky. Měl jsem možnost si to díky Brnu opět uvědomit a to snad 1000x za těch 5 dnů ve městě. Díky za to a díky všem, kteří to vědomě, či nevědomky vytvářejí. Nevyměnil bych to za nic na světě,” pokračoval Novotný v souvislosti s turnajem OKTAGON 35, kde byl čestným hostem i UFC šampion Jiří Procházka.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *