Promotér Novotný reaguje na Iličův “rizikový” zápas v Rusku

Ondřej Novotný Joker Ilič RCC

Původně se čekalo, že po epické výhře nad Shlemenkem, kterého ukončil doslova v prvních sekundách hlavního zápasu turnaje RCC 12, uvidíme Jokera Iliče zpět v OKTAGONu, ale tak to nakonec nebude. Ilič se totiž znovu vrací do RCC, respektive do odnože Pravda Boxing, kde bude bojovat s tamní hvězdou Ismailovem. Jak na tento souboj, který by měl navíc proběhnout bez rukavic, reagoval promotér Ondřej Novotný?

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

“Mohli bychom, ale zase znovu…” reagoval Ondřej Novotný na otázku, zda OKTAGON s Iličem zápas bez rukavic nějak komunikoval a zda byla šance do celého procesu nějak zasáhnout. “Ilič porazil Shlemenka, dostal za to velké peníze. My jsme byli domluvení tak, že tohle mu pustíme a pak bude zápasit v OKTAGONu, kde má podepsanou smlouvu. Tím, že Shlemenka porazil, tak oni tam teď klečí na kolenou, aby za dvojnásobek šel s Ismailovem, ale ne v MMA, což nám trochu vadí i nevadí. Zase znovu, Ilič pro nás udělal skvělou práci. Teď by nám přišlo opravdu hloupé ho zastavit před takovými penězi, které my mu určitě dát nemůžeme ani nechceme. Ať si to užije a snad to dopadne dobře a když ne, tak vždy vymyslíme něco jiného.”

Uvidíme tedy, jak nakonec souboj, na který dojde na začátku října, dopadne. Při bojích bez rukavic totiž často dochází ke zranění rukou, o čemž by mohl například vyprávět Pirát Krištofič, který si v souboji s Karešem dokonce poranil obě ruce. Pokud by však Joker zvládl duel bez větší úhony, tak se nabízí, že bychom ho mohli vidět na konci roku na velkolepém turnaji OKTAGON 38, o který už se v minulosti hlásil a projevil o něj jasný zájem. Nyní ho však čeká královský money fight, který by mu mohl leckdo závidět.
 

Joker si jede do Ruska pro další miliony 

“Brzy oznámíme další velký zápas. Pokud potřebujete někoho, kdo nabídne násilí a nebo kývne na souboj s velkými jmény a legendami, tak byste měli mít na rychlém vytáčení uloženého Jokera. Kurva ano,” vzkazoval na začátku týdne na svém IG profilu Ilič s tím, že se následně přestřeloval s Magomedem Ismailovem, se kterým si domlouval postojářský zápas, protože v MMA by byly šance hodně nevyrovnané.

Pro Ismailova je sice postojářský souboj nevýhodný, ale s ohledem na královskou výplatu na něj jistě kývne.  Údajně za něj totiž dostane neuvěřitelný balík. Přímo Ilič na svém IG story sdílel příspěvek od profilu tanysnp (Tanya Evdokimova), kde je vidět část smlouvy, ve které se praví, že “Pravda Boxing vyplatí Magomedu Ismalilovovi částku 30 000 000 (rublů) bez jakýchkoli daní nebo jiných srážek.”

Pravda Boxing by měla být boxerská RCC obdoba odnože Fair Fight, která se zaměřuje na souboje v postoji. A kolik, že je aktuálně 30 000 000 rublů v přepočtu na dolary? Krásných 496 557,30 dolarů, což je v přepočtu 12 175 585 Kč. Více než 12 milionů korun za boxerský souboj? To je nádhera. Ilič samozřejmě nebude mít tolik, protože je v RCC nováček, ale za skalp Shelemenka dostal údajně až 150 000 dolarů, na což si zřejmě, a možná i výrazně více, přijde i nyní.
 

Právě zmíněný profil Pravda Boxing také zveřejnil promo video a zároveň tím potvrdil souboj Ilič vs Ismailov, na který dojde už 7. října na turnaji Pravda Old School Box. Dle našich informací by navíc nemělo jít o klasický box, ale spíše bare knuckle, tedy souboj bez rukavic, což však zatím nebylo oficiálně potvrzeno.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený OLD SCHOOL BOXING (@pravda_boxing)

 

Je však jasné, že má Joker před sebou další obrovský zápas a hlavně možnost si v krátké době vydělat další miliony, což rozhodně vítá.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *