Promotér Novotný otevřeně vysvětluje, proč se Kincl do Vémoly více nepustil

Novotný Kincl Vémola

Nedávno jsme dostali další díl pořadu Tváří v tvář, ve kterém se spolu sešli Patrik Kincl, Karlos Vémola a Ondřej Novotný. Po plamenné verzi v podání Kareše a Vondráčka a také v návaznosti na osobní problémy Vémoly se asi čekalo, že se do sebe oba borci ostře pustí, ale to se nakonec nestalo. Místo toho jsme dostali jen relativně klidnou a věcnou debatu, ve které šampion Kincl nevyužil „náboje“, které mu sám Terminátor věnoval. Místo toho spíš odmítl na Vémolu a jeho prohlášení reagovat, protože prý stejně nemá cenu oponovat. Jaký názor má na střet promotér Novotný, který se několikrát snažil vybudit Patrika k akci?

Monster ostře reaguje na výzvu! Fajk z toho asi nebude nadšený

„Tady bylo vidět, že je to pro něj strašně osobní, jak si nedovolí… Proto jsem dával v rozhovoru vyřčené výroky a očekával jsem, že mi to řekne, že nechce reagovat, protože posledně mě to rozbilo. Byť to neřekne nahlas, tak nám to několikrát v rozhovorech řekl. Já se s ním nechci hádat, protože prohraju, to je můj překlad,“ prozradil Novotný pro Kaocko.cz.

„Podíval jsem se na jejich první trashtalk, zápas, našel jsem si všechno, co k tomu vede a teď když čtu, co Patrik říká, že už na to nemyslel, ale strašně o to stojí. Jsou tam malinko rozpory a takovéto hecování sama sebe.
   

Vím, co jsem udělal za chyby a chci se jich vyvarovat. A jedna z těch chyb je, kterou potvrdil, že on s ním nechce jít do trashtalku, nechce se s ním hádat face to face, protože mu to nedělá dobře, nejde mu to jako na sítích, když tam ten Karlos není. Patrik je výborný konfrontátor, když si to hezky připraví, jenže naživo s Karlosem to není jednoduchý. Patrik do toho šel s tím, že do toho půjde, ale bude se držet toho, co má připravený a nebude reagovat. To jsme se z toho rozhovoru naučili, on konfrontaci odmítl. A to má nějaký důvod.“

Patrik samozřejmě v návaznosti na rivalovu poslední kauzu zmínil, že Vémola dělá chyby, ale více do tématu zabrušovat nechtěl, „Kdyby byl Patrik ostřejší, bude to hrát víc. Pokud bychom byli v Americe, tak ho tím bude kamenovat, že by se Karlos skoro ze židle zvednul a odešel. Patrikovi to je asi škodolibě příjemný, ale není mu to příjemný říkat face to face a drbat se v tom a šlapat do toho.“
   

Novotný rovněž uklidnil obavy ohledně možného ohrožení souboje

„S loktem to vypadá velice dobře. Co já vím, tak nikde žádný problém není… Umím si představit, že by ten zápas nebyl, ale v tuto chvíli tomu nic nenasvědčuje… Je zvláštní, proč by Vémola neměl nastoupit. Vémola nastoupí 100%. Nikdo ten zápas nechce více než Karlos Vémola. To, co se dá o Karlosovi říct, je to, že za celou dobu naší spolupráce neviděl, že by se vyhýbal zápasu nebo že by něco nechtěl. Tenhle zápas Karlos extrémně chce. Také si na něj extrémně věří. Myslím, že jste to i viděli, když stáli proti sobě. Není to hraná sebedůvěra. To samé platí i pro Patrika,“ reagoval promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání na obavy fanoušků, že by mohla být velkolepá odveta v ohrožení.

Samozřejmě se ještě může stát leccos, protože dobře víme, že je svět MMA zatraceně nevyzpytatelný, ale dobrou zprávou je, že je nyní vše na dobré cestě a na dohled není žádný problém, který by měl plány narušit a nebo zhatit.

Karlos Vémola pokračuje v přípravě, na kterou si pozval posily z Londýna, zatímco Patrik Kincl vyrazil za svým kamarádem Hermanssonem, který je shodou okolností i jedním z přemožitelů Karlose Vémoly, který tehdy Terminátorovi zlomil ruku a zhatil mu tak plány na návrat do UFC.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *