Promotér Novotný ne/reaguje na plamenné setkání s RFA promotérem Marhanským

Marhanský Novotný

Nedávno se v pražské O2 Aréně, kam na konci roku se svou akcí zavítá i organizace OKTAGON MMA, konal velký koncert legendárního slovenského uskupení Kontrafakt, které tvoří Rytmus, Ego a Anys. Událost si samozřejmě nenechaly ujít ani známé tváře, mezi kterými byli bojovníci Végh, Čepo, Cverna a další, ale také promotéři domácích organizací Novotný a Marhanský, kteří po koncertě zamířili na after-party, kde se setkali tváří v tvář a bylo z toho velké dusno.


 

Martin Buday to rozsekl! Kde bude působit, jaká ho čeká výplata a kdo je další soupeř?

Den po akci se k nám dostaly informace o tom, že mělo po koncertě skupiny Kontrafakt dojít k blíže nespecifikovanému konfliktu mezi RFA promotérem Borisem Marhanským a OKTAGON promotérem Ondřejem Novotným. Informace byly hodně kusé a nejasné, ale následně se nám podařilo získat vyjádření RFA strany, které najdete níže.

„Ve zkratce: Šli jsme s Tinou na after-party po koncertu Rytmuse a hned na úvod, když jsme vešli do VIP sektoru, tam seděl Attila, se kterým jsme se pozdravili. Hned za ním seděl Novotný, se kterým se Tina pozdravila, a tím, že jsem kolem něj musel projít, tak jsem si řekl, že nebudu jako malé dítě a nebudu dělat, že ho nevidím, a normálně jsem ho pozdravil a řekl jsem, jestli si podáme ruce a zapomeneme na všechny spory.

     

Na to mi arogantně řekl, že by si s člověkem, jako jsem já, nikdy ruku nepodal, což mě samozřejmě nenechalo chladným. Říkal jsem si totiž, že člověk jako on se nad tu situaci určitě povznese a můžeme se normálně akceptovat. Nestalo se tak, takže jsme si vyměnili pár ´hezkých slov´ a pak nás tuším Attila nějak rozdělil a bylo po srandě. Každopádně to byl můj poslední pokus o to mít s tímto člověkem nějaký normální vztah,“ vysvětlil Boris Marhanský pro MMA Shorties, co se mezi oběma promotéry stalo.

Situaci nejspíš nepřidala ani nedávná výměna mezi Borisem Marhanským a Pavolem Nerudou, který v jednom z rozhovorů reagoval na skutečnost, že navzdory obviněním dostává Tadeáš Růžička titulovou šanci a rázem byl oheň na střeše.

    

Ohledně vyjádření jsme samozřejmě oslovily i druhou stranu, ale Ondřej Novotný nechtěl celou věc nijak komentovat. Podobně tomu bylo i na turnaji OKTAGON 47, kde však přeci jen krátkou reakci nabídl. „Ne, nepotřebuji se k tomu vyjádřit. Já si myslím, že takové věci by měly zůstat mezi chlapy a přeji Borisovi hodně štěstí,“ reagoval Novotný přeci jen pro kanál Willy Cao.

Někteří fanoušci v minulosti naivně doufali, že by mohlo dojít na nějakou formu spolupráce nebo vs turnaj, ale to je samozřejmě nesmysl. Podobně jako UFC, které je jedničkou světové scény, nemá OKTAGOn jako domácí jednička potřebu se s někým spojovat. Když už s někým na scéně spolupracuje, tak například formou zapůjčení zápasníků, jako to funguje s organizacemi FABRIQ, FUSION a podobně.


1 komentář na “Promotér Novotný ne/reaguje na plamenné setkání s RFA promotérem Marhanským”

  1. Pingback: Další zajímavé zápasy na kartě RFA vs IAF! Představí se i Zoula!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *